برگزاری چهارمین کنفرانس هندسه محاسباتی ایران به میزبانی دانشگاه یزد

دبیر چهارمین کنفرانس هندسه محاسباتی ایران گفت: چهارمین کنفرانس هندسه محاسباتی ایران به میزبانی دانشگاه یزد به صورت مجازی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد، محمد فرشی دبیر چهارمین کنفرانس هندسه محاسباتی ایران گفت: دبیران علمی این کنفرانس از دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه ویندزور (Windsor) کانادا هستند و اعضای کمیته علمی را ۱۱ نفر از هفت کشور دنیا و هفت نفر از دانشگاه‌های مختلف ایران تشکیل داده‌اند.

او درباره دریافت و داوری مقالات این دوره از کنفراس هندسه محاسباتی ایران اظهار داشت: در مجموع ۱۷ مقاله به دبیرخانه کنفرانس ارسال شده که از این تعداد با داوری هر مقاله از سوی حداقل سه نفر از اعضای کمیته علمی، در نهایت ۱۱ مقاله برای ارائه در کنفرانس پذیرفته شد.

فرشی ادامه داد: مجموع نویسندگان مقالات تأیید شده ۲۲ نفر از ایران، هفت نفر از کانادا، سه نفر از آمریکا، یک نفر از سوئد و یک نفر از هند است. دبیر چهارمین کنفرانس هندسه محاسباتی ایران گفت: در این کنفرانس ۱۲۰ نفر از ۱۰ ملیت ثبت نام کردند که ۳۴ نفر از آنان از خارج از کشور و بقیه از دانشگاه‌های مختلف ایران بودند.

او افزود: سخنران مدعو این کنفرانس پروفسور آنیل ماهشواری (Anil Maheshwari) از دانشگاه کارلتون کانادا بود و ۱۱۰ نفر به صورت آنلاین در این کنفرانس شرکت کردند که به طور میانگین حدود ۴۰ نفر در جلسات ارائه مقالات حضور داشتند.

انتهای پیام/ی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر