طرح پاکسازی محله به محله، برای استقبال از بهار ۱۴۰۰

معاون خدمات شهری شهرداری یزد گفت: با اجرای کامل طرح پاکسازی محله به محله حداکثر پاکسازی و مطلوبیت در سطح محلات مختلف یزد ایجاد می شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد، جعفر امین مقدم، معاون خدمات شهری شهرداری یزد در تشریح اقدامات مختلف ستاد تسهیلات نوروزی برای استقبال از نوروز ۱۴۰۰ به طرح پاکسازی محله به محله اشاره کرد و گفت: ایجاد حس تحول و تنوع با پایان یافتن سال و استقبال پرشور از بهار از دیر باز مورد توجه همگان بوده است.

او افزود: لذا مدیریت شهری تصمیم دارد همانند سال‌های گذشته اقداماتی را در کنار شهروندان نسبت به آماده سازی شهر برای استقبال از بهار به منظور مطلوبیت هر چه بیشتر فضای شهری به انجام برساند.

معاون خدمات شهری اظهار داشت: طرح پاکسازی محله به محله که با همکاری مناطق پنجگانه آغاز شده و تا پایان اسفند ماه ادامه دارد.

امین مقدم ادامه داد: فعالیت‌های مختلفی از قبیل نظافت، رفت و روب خیابان‌ها، شستشوی معابر محلات سطح شهر، جمع آوری زباله ها، ساماندهی و برداشت خاک و نخاله‌های رها شده، ساماندهی زمین‌های افتاده و جمع آوری سرشاخه‌ها و غیره در خارج از ساعات اداری و معمول شرکت‌های خدماتی و به صورت تجمیعی با همت جمعی از پاکبانان و تجهیزات خاص در نظر گرفته شده برای این موضوع، در دستور کار قرار داده شده است.

جعفر امین مقدم اظهار امیدواری کرد: با اجرای کامل این طرح حداکثر پاکسازی و مطلوبیت در سطح محلات و مناطق مختلف یزد ایجاد شود.

او خاطر نشان کرد: در این طرح همراهی و مشارکت شهروندان بسیار ضروری است و می‌توانند مشکلات و درخواست‌های خود را در حوزه خدمات شهری با سامانه ۱۳۷ در میان بگذارند تا در اسرع وقت پیگیری و در جهت رفع آن اقدام شود.

انتهای پیام/و

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر