نماینده ولی فقیه در خوزستان:

شهردار نباید پشت میز باشد بلکه باید در متن مردم باشد

حجت الاسلام موسوی فرد گفت: شهردار نباید پشت میز باشد بلکه باید در متن مردم باشد و عملکرد خوب را در میدان عمل سنجید.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، حجت الاسلام موسوی فرد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اهواز در دیدار با سرپرست جدید شهرداری اهواز گفت: مسئول اگر انقلابی باشد و جهادی مدیریت کندباید از روز اول خود را نشان دهد و شهردار نباید پشت میز باشد بلکه باید در متن مردم باشد و عملکرد خوب به تعریف و تمجید نیست بلکه باید فرد را در میدان عمل سنجید.

او بیان داشت: مردم شریف اهواز شایسته خدمتند، زیرا همواره مردمی ولایت مدار بوده اند و ما نیاز به برنامه ریزی جهت خدمات رسانی به موقع به آن‌ها داریم. اولویت سنجی هم امری است که درنظام سیاسی هرکشور پذیرفته شده است.

حجت الاسلام موسوی فرد افزود: در سه نقطه شهر به عنوان پایلوت تحول ایجاد کنید. به همه قسمت‌های شهر رسیدگی کنید و اگر در مرکز شهر اقدامی انجام می‌دهید در نقاط محروم نیز همان مقدار کار کنید. کار‌های انجام شده شهرداران قبلی را تکرار نکنید و کار‌های نو در شهر صورت دهید.

امام جمعه اهواز گفت: اولویت کاری تان با مناطق محروم باشد. بر کار کارکنان نظارت داشته باشید. اجازه کم کاری ندهید. از دوستان توانمند در کنار خود بهره ببرید و از خرد جمعی استفاده کنید و از نخبه‌های شهر شورای هیات اندیشه وز داشته باشید.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر