قاچاق مواد اولیه آرایشی و بهداشتی در اشتهارد

فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد از شناسایی و کشف مواد اولیه لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق به ارزش بیش از ۲۰ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی عزیزی فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد گفت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان اشتهارد در راستای اجرای طرح مبارزه با جرایم اقتصادی و با دریافت اخباری مبنی بر نگهداری و دپوی مواد اولیه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی در یکی از واحد‌های شهرک صنعتی اشتهارد، پس از اطمینان از صحت گزارش‌های دریافتی و هماهنگی قضائی به محل اعزام که در بازرسی‌های به عمل آمده مقدار ۶۷ تن مواد اولیه لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق کشف شد.
 
او با بیان اینکه کشفیات به دست آمده به صورت غیرقانونی و فاقد مدارک گمرکی دپو شده بود، تصریح کرد: ارزش کشفیات بنا به اظهار نظر کارشناسان ۲۰ میلیارد ریال برآورد شده است.
 
فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد تصریح کرد: کالا‌های مکشوفه پس از طی مراحل قانونی به انبار سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تحویل و پرونده مقدماتی در این زمینه تشکیل و به مراجع قضائی ارسال شد.
 
در خاتمه سرهنگ علی عزیزی فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد با بیان این که این پلیس برخورد قاطعانه با مجرمین قاچاق و اقتصادی را با جدیت در دستور کار خود قرار داده است، یادآورشد: هموطنان عزیز می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلفی با شماره گیری سامانه ۱۱۰ پلیس را در این مأموریت یاری کنند.
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: