انهدام باند بزرگ سارقان اماکن دولتی

جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از انهدام باند بزرگ سارقان اماکن دولتی و کشف اموال مسروقه خبر داد.

سرهنگ شجاعی نسب  در مصاحبه خبری با موضوع انهدام باند بزرگ سارقان اماکن دولتی و کشف اموال مسروقه، گفت: همکاران ما در پلیس آگاهی و با همکاری و حمایت مراجع قضائی ۳ نفر سارق را دستگیر کرده و اموال سرقت شده را کشف کردند.

او افزود: سرقت‌های انجام شده بیشتر از سازمان‌های خدمات رسان مختلف در حوزه شهری و برون شهری بوده که اقلام و تجهیزات آنان به سرقت رفته است که در این خصوص ماموران و کارآگاهان پلیس آگاهی با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی باند ۳ نفره سارقان را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی آن‌ها را دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با بیان این که ارزش ریالی اموال کشف شده بیش از ۳۰ میلیارد ریال بوده است؛ گفت: ارزش اموال کشف شده سرقتی نیز از ابتدای سال بیش از ۵۸۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

سرهنگ شجاعی نسب با اشاره به این که بیشتر سرقت‌ها در استان سرقت‌های خرد بوده است، افزود: در این راستا موفق شده ایم بیش از ۷۰ درصد سرقت‌ها را کشف کنیم.

او گفت: از ابتدای سال ۲۷ طرح منطقه‌ای مقابله با سرقت انجام شده که در این رابطه بیش از ۳ هزار نفر سارق دستگیر شدند و همچنین ۳۰ باند در رابطه با سرقت‌ها متلاشی شده است.

جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با اشاره به تشدید برخورد با خودرو‌های شوتی، افزود: از ابتدای سال بیش از ۵۰ نفر فوتی در تصادفات مربوط به خودرو‌های سوختکش (شوتی) گزارش شده است.

حجت الاسلام نسایی زهان دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ضمن اشاره به موضوع خودرو‌های سوختکش گفت: طبق تبصره ۷ ماده ۲۰ قانون مبارزه با قاچاق ارز برخورد با قاچاقچیان سوخت موسوم به شوتی در استان تشدید می‌شود.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر