هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال؛

فولاد- پرسپولیس؛ شاگردان نکونام به دنبال قطع نوار برد سرخپوشان/ گل گهر - مس رفسنجان؛ تقابل ژنرال با ربیعی در دربی کرمان

پرونده مسابقات هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال امروز با برگزاری ۶ دیدار بسته می‌شود.

مسابقات هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال با برگزاری ۶ دیدار امروز( جمعه هفتم بهمن ماه ) به پایان می‌رسد و در حساس‌ترین بازی ها، تیم پرسپولیس به مصاف فولاد می‌رود و تیم‌های گل گهر و مس رفسنجان در دربی کرمان  برابر یکدیگر صف آرایی می‌کنند. بازی‌ها با حضور تماشاگر برگزار می‌شود و دوباره شور و هیجان را در مسابقات شاهد خواهیم بود.  

آلومینیوم  اراک - صنعت نفت آبادان/ روز جمعه ساعت ۱۴ 

تیم فوتبال آلومینیوم اراک هفته گذشته برابر تیم هوادار به تساوی یک بر یک دست یافت و با ۲۱ امتیاز در رتبه هشتم جدول رده بندی قرار گرفت.  

شاگردان مهدی رحمتی در ۳ هفته اخیر طعم برد را نچشیدند و آن‌ها می‌خواهند با برد برابر تیم ته جدولی صنعت نفت آبادان نوار ناکامی‌های خود را قطع کنند.  

در آن طرف، تیم  قعر جدولی صنعت نفت آبادان   با کسب ۱۱ امتیاز و ایستادن در جایگاه پانزدهم جدول رده بندی در وضعیت بحرانی قرار دارد.  

نفتی‌ها به برد در  بازی با آلومینیوم نیاز مبرم دارند تا همچنان امیدوار به بقا در لیگ برتر فوتبال باشند و از وضعیت بحرانی خارج شود.  

فولاد- پرسپولیس؛شاگردان نکونام به دنبال قطع نوار برد سرخپوشان/ گل گهر- مس رفسنجان؛ تقابل ژنرال با ربیعی در دربی کرمان

این بازی تقابل خطوط حمله ضعیف لیگ برتر فوتبال است. آلومینیوم با ۸ گل زده و نفت آبادان هم با ۹ گل زده ضعیف‌ترین خط حمله لیگ برتر را در اختیار دارند. البته آلومینیوم با ۷ گل خورده صاحب سومین خط دفاع مستحکم لیگ است و گل زدن به این تیم اراکی کار سختی خواهد بود.  

مسعود رضاییان مدیرعامل اسبق فولاد خوزستان چند روز پیش به عنوان سرپرست جدید باشگاه صنعت نفت آبادان انتخاب شد و باید دید این تغییر و تحولات شوک مثبتی در این تیم ایجاد می‌کند یا نه!

بازی رفت ۲ تیم با نتیجه یک بر صفر به نفع تیم آلومینیوم اراک به پایان رسید.

فولاد- پرسپولیس؛شاگردان نکونام به دنبال قطع نوار برد سرخپوشان/ گل گهر- مس رفسنجان؛ تقابل ژنرال با ربیعی در دربی کرمان 

ذوب آهن اصفهان - تراکتور تبریز/ روز جمعه ساعت ۱۴ 

تیم فوتبال ذوب آهن هفته گذشته برابر تیم پرسپولیس شکست خورد و با ۱۸ امتیاز در رتبه دهم جدول رده بندی قرار گرفت.  

شاگردان تارتار  در ۴ هفته اخیر رنگ برد را ندیدند و آن‌ها می‌خواهند با حمایت تماشاگران خود برابر تیم تراکتور برنده شوند تا نوار ناکامی‌های خود را قطع کنند، اما با حریف قدرتمندی مواجه هستند.  

در آن طرف، تیم فوتبال تراکتور هفته گذشته دربازی خانگی  برابر تیم گل گهر به تساوی دست یافت و با ۲۳ امتیاز در رتبه ششم جدول رده بندی قرار گرفت.  

سرخپوشان تبریزی با هدایت خمز مربی اسپانیایی خود فوتبال باکیفیتی ارائه می‌دهند و آن‌ها می‌خواهند با کسب امتیاز برابر ذوب آن با دست پر به تبریز برگردند و در کورس مدعیان قهرمانی قرار بگیرند.  

آلوز  هافبک تراکتور و بهترین پاسور لیگ برتر فوتبال روز چهارشنبه قراردادش را تا سال ۱۴۰۴ با سرخپوشان تبریزی تمدید کرد تا به شایعات انتقالش به استقلال پایان بدهد.  

تراکتوری‌ها در نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال تاکنون حامد پاکدل مهاجم سابق پرسپولیس را به خدمت گرفته اند و آن‌ها قصد دارند یک مهاجم خارجی هم جذب کنند.  

بازی رفت ۲ تیم با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.  

فولاد- پرسپولیس؛شاگردان نکونام به دنبال قطع نوار برد سرخپوشان/ گل گهر- مس رفسنجان؛ تقابل ژنرال با ربیعی در دربی کرمان

پیکان - مس کرمان/ روز جمعه ساعت ۱۴ 

تیم‌های پایین جدول لیگ برتر فوتبال در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال روز جمعه به مصاف یکدیگر می‌روند و این بازی ۶ امتیازی برای ۲ تیم محسوب می‌شود.  

خودرو سازان با ۱۶ امتیاز در رتبه سیزدهم جدول رده بندی قرار دارند و آن‌ها به برد این بازی نیاز مبرم دارند تا از جمع فانوس به دستان جدا شوند.  

شاگردان مجتبی حسینی با ۷ گل زده ضعیف‌ترین خط حمله لیگ برتر فوتبال را در اختیار دارند و آن‌ها می‌خواهند تعداد گل‌های خود را در این بازی افزایش بدهند.  

در آن طرف، تیم مس کرمان هفته گذشته در دربی ته جدولی‌ها توانست برابر تیم نفت مسجد سلیمان به برتری دست یابد  و با ۱۴ امتیاز در رتبه چهاردهم جدول رده بندی قرار گرفت.  

شاگردان فرزاد حسینخانی می‌خواهند با برد برابر تیم پیکان وضعیت خود را در جدول رده بندی سروسامان بدهند، اما کار سختی در ورزشگاه انقلاب کرج دارند.  

تیم مس کرمان یک مربی اسپانیایی را جذب کرده است و  باید دید تغییر و تحولات در کادر فنی کمکی به این تیم  کرمانی می‌کند یا نه!  

بازی رفت ۲ تیم با نتیجه ۳ بر صفر به نفع تیم مس کرمان به پایان رسید.

فولاد- پرسپولیس؛شاگردان نکونام به دنبال قطع نوار برد سرخپوشان/ گل گهر- مس رفسنجان؛ تقابل ژنرال با ربیعی در دربی کرمان  

گل گهرسیرجان - مس رفسنجان/ روز جمعه ساعت ۱۵

دربی کرمان بین تیم‌های گل گهر و مس رفسنجان در ورزشگاه سردار سلیمانی سیرجان روز جمعه برگزار می‌شود.  

تیم گل گهر سیرجان هفته گذشته توانست یک امتیاز برابر تیم تراکتور در خارج از خانه به دست آورد و با ۲۹ امتیاز در رتبه سوم جدول رده بندی قرار بگیرد.  

شاگردان قلعه نویی قصد دارند با برد در دربی کرمان همچنان در کورس مدعیان قهرمانی باقی بمانند، اما با مستحکم‌ترین خط دفاع لیگ برتر فوتبال مواجه هستند.  

در آن طرف، تیم مس رفسنجان هفته گذشته برابر تیم نساجی مازندران یک گل سالم به ثمر رساند، اما کمک داور مسابقه به اشتباه آفساید اعلام کرد و همین موضوع باعث شد که محمد ربیعی مربی آرام مس واکنش نشان بدهد و مطالبی  علیه داوران مطرح کند.  

شاگردان ربیعی با ۱۱ تساوی رکورد دار  هستند و با ۵ گل خورده مستحکم‌ترین خط دفاع لیگ برتر فوتبال را در اختیار دارند، اما آن‌ها در گلزنی دچار مشکل هستند و  فقط ۱۰ گل به ثمر رساندند.  

بازی رفت ۲ تیم با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.  

فولاد- پرسپولیس؛شاگردان نکونام به دنبال قطع نوار برد سرخپوشان/ گل گهر- مس رفسنجان؛ تقابل ژنرال با ربیعی در دربی کرمان

نفت مسجدسلیمان - هوادار/ روز جمعه ساعت ۱۶

تیم فوتبال  نفت مسجدسلیمان  هفته گذشته با شکست برابر تیم مس کرمان همچنان با ۹ امتیاز در انتهای جدول رده بندی قرار دارد.

 مدیران باشگاه  مس کرمان تصمیم گرفتند که رضا عنایتی را جایگزین ابراهیم اشکش کنند تا تیمشان از وضعیت بحرانی خارج شود و شانسی برای ماندن در لیگ برتر فوتبال داشته باشد.

البته رضا عنایتی در مراسم معارفه اش بیان کرد که برای بقای مس در لیگ برتر فوتبال نیاز به معجزه دارد.

عنایتی در اولین سرمربیگری خود در تیم نفت مسجد سلیمان باید به مصاف تیم هوادار برود که خودش مالک، مدیر و مربی اش بوده است و شناخت خوبی از این تیم دارد. شاید این موضوع باعث شود که تیم نفت مسجد سلیمان  بعد از مدت‌ها به برد در لیگ برتر فوتبال برسد و همچنان امیدوار به بقا در لیگ برتر فوتبال باشد.   

در آن طرف، تیم هوادار هفته گذشته برابر تیم آلومینیوم اراک به تساوی یک بر یک دست یافت و با ۱۸ امتیاز در جایگاه دوازدهم جدول رده بندی قرار گرفت.  

شاگردان ساکت الهامی می‌خواهند با برد برابر تیم ته جدولی نفت مسجد سلیمان جایگاه خود را در جدول رده بندی ارتقا بدهند.  

جدال الهامی و عنایتی مربیان استقلالی در این بازی جذاب و دیدنی خواهد بود.  

بازی رفت ۲ تیم با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

فولاد- پرسپولیس؛شاگردان نکونام به دنبال قطع نوار برد سرخپوشان/ گل گهر- مس رفسنجان؛ تقابل ژنرال با ربیعی در دربی کرمان

فولاد - پرسپولیس/ روز جمعه ساعت ۱۷:۱۵

تیم فولاد هفته گذشته برابر تیم صنعت نفت آبادان در دربی جنوبی‌ها به تساوی بدون گل دست یافت و با ۲۱ امتیاز در رتبه هفتم جدول رده بندی قرار گرفت.  

شاگردان نکونام می‌خواهند  با برد برابر تیم پرسپولیس روند شکست ناپذیری حریف خود را متوقف کنند و طلسم نبردن سرخپوشان در ورزشگاه فولاد آره نا را بشکنند، اما کار سختی برابر قهرمان نیم فصل اول پیش رو دارند.  

در آن طرف، تیم پرسپولیس هفته گذشته با برد برابر تیم ذوب آهن ۳۵ امتیازی شد و  فاصله اش در صدر جدول را با رقبای خود سپاهان و استقلال زیاد کرد.  

شاگردان گل محمدی ۳ برد متوالی در لیگ برتر فوتبال به دست آوردند و آن‌ها برای کسب چهارمین برد به مصاف تیم فولاد در اهواز می‌روند.  

علاوه بر این، پرسپولیسی‌ها آمار بسیار خوبی در ورزشگاه آره نا دارند و  از ۳ دیداری که در این ورزشگاه بازی کرده ۷ امتیاز از حریف اهوازی خود گرفته است.  

همچنین جواد نکونام در لیگ برتر فوتبال موفق به بردن تیم پرسپولیس نشده است و تنها برد او مقابل سرخپوشان مربوط به سوپر جام است. این مربی می‌خواهد با کسب ۳ امتیاز بازی خانگی برابر پرسپولیس طلسم نبردن‌های خود را بشکند و باعث خوشحالی تیم‌های استقلال و سپاهان شود.  

سعید فتاحی معاون سابق باشگاه استقلال هم به فولاد رفته است و شنیده می‌شود که مصطفی آجرلو هم قرار است به عنوان مدیرعامل فولاد مشغول به فعالیت شود.  

همچنین قرارداد روبرتو تورس هافبک اسپانیایی جدید فولاد صادر شد و این بازیکن لالیگایی می‌تواند اولین بازی اش را برای تیم جدیدش برابر پرسپولیس انجام بدهد.  

عیسی آل کثیر مهاجم پرسپولیس هم به تمرینات گروهی ملحق شده است و او نیز با صلاحدید کادر فنی می‌تواند برای سرخپوشان بازی کند.  

به هر حال تقابل قرمزپوشان برابر فولاد تمام استقلالی   به جذابیت این بازی می‌افزاید.  

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار