انجام شانه سازی در راه‌های اصلی،فرعی و روستایی جنوب سیستان و بلوچستان

معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب سیستان و بلوچستان از انجام هزار و ۱۸۶ کیلومتر شانه سازی در راه‌های اصلی،فرعی و روستایی جنوب این استان خبر داد.

  علی بامری گفت: از این میزان شانه سازی ۸۷۰ کیلومتر در راه‌های اصلی و فرعی و ۳۱۶ کیلومتر نیز در راه‌های روستایی اجرا شده است.

معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب سیستان و بلوچستان با اشاره به اجرای ۴۳۳ هزار و ۸۰۳ متر مربع لکه گیری مسیرهای ارتباطی جنوب سیستان و بلوچستان توسط راهداران افزود: از این میزان ۴۳۱ هزار و ۳۳۰ متر مربع در مسیر فرعی و ۲ هزار و ۴۷۳ متر مربع نیز در محورهای روستایی جنوب این استان انجام شده است.

وی از اجرای ۱۱ هزار و ۶۰۷ کیلومتر عملیات تیغ زنی در راه‌های روستایی و فرعی خبر داد و خاطرنشان کرد: در جهت هموار سازی راه‌های فرعی و روستایی با هدف تسهیل در رفت و آمد هزار و ۲۱ کیلومتر راه روستایی و ۵۸۶ کیلومتر راه فرعی تسطیح شده است.

وی افزود: اجرای عملیات بهسازی،نگهداری و روکش آسفالت به منظور افزایش ضریب ایمنی و در راستای محرومیت زدایی در محورهای جنوب سیستان و بلوچستان از مهمترین اقدامات این اداره‌کل در حوزه راهداری است.

بامری بیان کرد: شهروندان بامشاهده هرگونه اشکال در راه های ارتباطی جنوب استان از طریق تماس با سامانه ۱۴۱ همکاران ما را مطلع کنند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر