امام جمعه موقت شهرکرد؛

انقلاب اسلامی یک حادثه جهانی بود

حجت‌الاسلام احمدی گفت: انقلاب اسلامی یک حادثه جهانی بود و این انقلاب عظیم جهان را تحت تاثیر خود قرار داد و تمامی معادلات نظام سلطه و مستکبران را به هم ریخت.

حجت‌الاسلام سید محمد احمدی امام جمعه موقت شهرکرد در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرکرد که در مصلای امام خمینی (ره) این شهر برگزار شد، اظهار داشت: باید این موضوع که اهل بیت (ع) از سوی خداوند برای هدایت بشر انتخاب شده و دارای علم الهی و خطاناپذیر هستند به وسیله استدلال‌های ساده برای نسل جوان و نوجوان بیان شود چراکه یکی از توطئه‌های اساسی دشمنان این است که حب اهل بیت (ع) را از دل نسل جوان ما بیرون کند.

وی با تاکید بر اینکه یکی از راه‌های رسیدن به سعادت تقوا و پرهیزگاری است، افزود: ماه رجب نیز فرصت نابی برای انسان به شمار می‌آید که بیش از همیشه به فکر ایجاد تغییر در خود باشد بنابراین توصیه می‌شود تمامی افراد و به ویژه جوانان از این فرصت به خوبی بهره‌مند شوند.


بیشتر بخوانید


حجت‌الاسلام احمدی با اشاره به در پیش بودن ایام الله دهه فجر، اضافه کرد: این ایام به حقیقت ایام الله است و به همین علت بزرگداشت این ایام شکر الهی به شمار می‌آید و این شکر موجب وقوع یوم الله‌های بعدی خواهد شد بنابراین بزرگداشت دهه فجر و روز ۲۲ بهمن ماه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران احیاگر دین اسلام بود چراکه در شرایط پیش از انقلاب با دین اسلام به صورت جدی و علنی مقابله می‌شد همچنین مسلمانان و مومنان از سوی دشمنان تحقیر می‌شدند، اما انقلاب اسلامی به صورت کامل شرایط را تغییر داد و موجب بازگشت عزت به مسلمانان و شیعیان شد.

حجت‌الاسلام احمدی با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک حادثه جهانی بود، گفت: درواقع این انقلاب عظیم جهان را تحت تاثیر خود قرار داد و تمامی معادلات نظام سلطه و مستکبران را به هم ریخت.

وی با اشاره به اهانت به قرآن کریم توسط مستکبران، تصریح کرد: این نخستین بار نیست کشور‌هایی که ادعای آزادی بیان دارند به مقدسات دین اسلام اهانت می‌کنند چراکه دشمنان به خوبی می‌دانند قرآن با سلطه مقابله می‌کند همچنین راه مقاومت و مبارزه را به انسان‌ها می‌آموزد.

حجت‌الاسلام احمدی ادامه داد: چهارمحال و بختیاری یکی از استان‌های بسیار سردسیر کشور است و در روز‌های متوالی سرمای شدید را پشت سر گذاشت و مسئولان باید درخصوص گاز و هزینه آن این موارد را مدنظر قرار دهند و به همین علت تقاضا داریم درخصوص قبوض سرسام‌آور گاز تجدیدنظری صورت بگیرد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: