بارندگی، رانندگی مردم را عوض می‌کند/ آمادگی کامل مناطق هنگام بارش برف و باران

رییس شورای شهر تهران گفت: در بارندگی متاسفانه نحوه رانندگی همه عوض می‌شود.

مهدی چمران رییس شورای شهر تهران در حاشیه جلسه علنی شورا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بارش باران به طور کلی رانندگی ما را بهم می‌ریزد البته، چون اتوبوس خط ویژه دارد، زیاد تحت تاثیر قرار نمی‌گیرد.

وی ادامه داد: درباره بارش برف و باران با شهرداران مناطق جلساتی گذاشتیم و آن‌ها آمادگی کامل داشتند.

رییس شورای شهر تهران بیان کرد: در بارندگی متاسفانه نحوه رانندگی همه عوض می‌شود و کندتر می‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اعلام اینکه پیش پرداخت ۶۰۰ اتوبوس پرداخت شده است، بیان کرد: با این وجود ۱۰۰ دستگاه بیشتر تحویل داده نشده است. سازنده‌ای اعلام کرد که ۴۰ دستگاه اتوبوس تا پایان سال تحویل می دهد و بنده بلافاصله این موضوع را با معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری در میان گذاشتم و بنابر جلسه‌ای که برگزار کردند، مقرر شد سال آینده ۲ هزار دستگاه را مستقیما خریداری کنند که این رقم علاوه بر سهم وزارت کشور است؛ این تصمیم شب گذشته گرفته شد و امروز در صحن اعلام خواهد شد.

چمران با بیان اینکه سازمان حمل و نقل نگهداری چراغ‌ها را بر عهده دارد، تصریح کرد: پلیس، راهنمایی را عهده دار است و در زمان ترافیک دخالت می کند که البته اگر دخالت نشود بهتر است چون بر اساس برنامه، زمان چراغ ها کم و زیاد و به طور هوشمند این تغییر زمان اعمال می‌شود.

وی افزود: انحلالی در رابطه با شرکت کنترل ترافیک وجود ندارد، چون این شرکت یکی از مبادی اطلاعاتی تهران است و اگر قرار باشد وضعیت تغییر کند، باید مجوز شورا را دریافت کنند.

چمران در خصوص تردد خودروهای بدون مجوز در سطح شهر خاطرنشان کرد: شماره خودروها با دوربین خوانده می‌شود و رانندگان این خودروها قطعا جریمه خواهند شد؛ پلیس و شهرداری رصد می کنند و جریمه ارسال خواهد شد و اگر اجازه تردد نداشته باشند، قطعا و یقینا جریمه خواهند شد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر