گشایش سالن ورزشی خورشید نکا

در آئینی به مناسبت دهه مبارک فجر، سالن ورزشی خورشید نکا گشایش یافت.

سالن ورزشی چندمنظوره شهدای روستای خورشید با صرف اعتبار ۲/۲ میلیارد تومان و در زمینی به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع با حضور عادل عالیشان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران، عبدالرضا بابایی فرماندار و طرزه‌ای نژاد رئیس ورزش و جوانان همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید.

عادل عالیشان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران در آئین گشایش سالن ورزشی روستای خورشید، گفت: ویژه برنامه‌های دهه فجر امسال را باشکوه‌تر از هر سال برگزار خواهیم کرد و در این راستا ۱۰ پروژه ورزشی در استان مازندران افتتاح خواهد شد.

او افزود: در مجموع بیش از ۵ هزار برنامه فرهنگی و ورزشی را امسال در سراسر استان برگزار خواهیم کرد و مردم ما نیز قدردان خدمات بزرگ نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه ورزش و جوانان هستند.

عالیشان در جمع مسئولان شهرستان و مردم روستای خورشید، گفت: سرانه فضای ورزشی در روستا‌های مازندران بیش از شهرهاست و اگر امروز سرانه ورزشی در سراسر استان ۱/۳ متر مربع است، اما در روستا‌ها این عدد ۱/۴ متر مربع است که نشان دهنده اهمیت رسیدگی به مناطق محروم و کمتر برخوردار است.

او افزود: قبل از انقلاب ۲۴ سالن ورزشی سرپوشیده در استان داشتیم، اما اکنون ۵۴۴ سالن ورزشی سرپوشیده در مازندران داریم که توسعه بسیار خوب در حوزه ورزش را نشان می‌دهد.

عالیشان گفت: عزم ما این است که ۶۹ پروژه نیمه تمام دیگر استان نیز در سریع‌ترین زمان به بهره برداری برسد تا کام جوانان و مردم شیرین شود.

عبدالرضا بابایی فرماندار نکا نیز در مراسم افتتاح این سالن ورزشی، گفت: مهمترین کار ما در کنار بهره برداری از چنین پروژه‌هایی توجه به موضوع جهاد تبیین و بیان دستاورد‌های انقلاب اسلامی است.

او افزود: در همین ایام ۴۳ پروژه با رقمی بیش از ۴۲۰ میلیارد تومان فقط در شهرستان نکا به بهره برداری خواهد رسید که کار بسیار بزرگی محسوب می‌شود.

بابایی گفت: سامان بخشیدن پروژه‌های نیمه تمام در اولویت کار‌های دولت است، چراکه معتقدیم تعدد پروژه‌ها موجب میشود که اعتبارات مناسبی به پروژه‌ها اختصاص نیابد و موجب فرسایش شود.

او با تمجید از تلاش‌های انجام گرفته در توسعه ورزش نکا، افزود: در شهرستان نکا همچنان نیازمند توجه جدی‌تر به موضوع ورز‌ش هستیم، اما باید به لحاظ جغرافیایی و جمعیتی و همچنین جانمایی پروژه‌ها ملاحظات را در نظر بگیریم که بودجه بیت المال به درستی هزینه شود.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر