۳ زمین چمن مصنوعی در سیستان و بلوچستان افتتاح شد

مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: سه زمین چمن مصنوعی هر یک به گستره یک‌هزار و ۳۵۰ مترمربع گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این استان افتتاح شد.

ادهم کرد زابلی اظهارداشت: هدف از راه‌اندازی زمین چمن‌های مصنوعی مینی فوتبال در روستاها، افزایش سرانه ورزش بویژه در مناطق مرزی سیستان و بلوچستان است.

وی بیان کرد: امسال ۲۷ طرح ورزشی با اعتبار بیش‌از ۳۰ میلیارد تومان در دهه مبارک فجر در سیستان و بلوچستان در حال بهره‌برداری است.

مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان بیان کرد: همزمان با دهه فجر علاوه‌بر بهره‌برداری از طرح‌های ورزشی که بخش قابل توجهی از آنها را زمین‌های چمن مصنوعی تشکیل می‌دهند انواع رقابت‌های قهرمانی کشور و استانی نظیر رقابت‌های لیگ برتر ساحلی کشور در چابهار و رقابت‌های کاراته جنوب شرق بانوان و آقایان در زاهدان برگزار می‌شود و بخش قابل توجهی از ورزشکاران رشته‌های مختلف استان نیز به رقابت‌های قهرمانی کشور اعزام می‌شوند.

وی بیان کرد: همزمان با گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیش‌از ۶۰۰ ویژه برنامه فرهنگی ورزشی در این استان در حال برگزاریست.پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر