اعلام نیاز به تمام گروه‌های خونی در کاشان

مدیرعامل سازمان انتقال خون شهرستان کاشان با اشاره به ساعات کاری این مرکز در تعطیلات و ایام ماه مبارک رمضان گفت: تمام فرآورده‌های خونی در منطقه را نیاز داریم.

محمدرضا ذیلایی مدیرعامل سازمان انتقال خون شهرستان کاشان گفت:در ایام تعطیلات پیش رو روز دوم و دوازدهم فروردین مرکز انتقال خون فعال است.

وی در بیان جزئیات فعالیت مرکز انتقال خون شهرستان کاشان افزود: فردا دوم فروردین از ساعت هشت تا ۱۳ و ۱۲ فروردین با توجه به تقارن ایام با ماه مبارک رمضان از ساعت ۲۱ تا ۲۴ مرکز انتقال خون شهرستان کاشان فعال است.

مدیرعامل سازمان انتقال خون شهرستان کاشان با بیان اینکه از پنجم تا ۱۰ فروردین از ساعت هشت تا ۱۳ پذیرای اهداکنندگان خون هستیم، ابراز داشت: از روز ۱۴ تا پایان ماه مبارک رمضان مرکز انتقال خون شهرستان کاشان از ساعت ۲۱ تا ۲۴ پذیرای اهداکنندگان خون است.

وی با بیان اینکه با توجه به شرایط ذخیره خونی شهرستان کاشان به همه گروه‌های مثبت و منفی نیاز داریم، گفت: از تمام شهروندان کاشانی درخواست داریم با توجه به ایام پیش رو نسبت به اهدای خون اقدام کنند.

ذیلایی با بیان اینکه هر مرد در سال حداکثر چهار مرتبه و هر زن حداکثر سه مرتبه در سال می‌تواند نسبت به اهدای خون اقدام کنند، تصریح کرد: از هر واحد خونی شه فرآورده استخراج می‌شود که می‌تواند جان هر بیمار را از مرگ حتمی نجات دهد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.