جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا:

مردم به پلیس اعتماد دارند

جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا گفت: محصول تلاش شبانه روزی کارکنان انتظامی تامین امنیت مردم است و قطعا پلیس یک سازمان اثر بخش است که مردم به آن اعتماد دارند.

سردار محمد شرفی در جلسه قرارگاه نوروزی انتظامی آذربایجان غربی اظهار کرد: مردم پلیس را به عنوان یک دژ مستحکم و حامی آنان، امن و پناهگاه خودشان در تامین و حفظ امنیت می‌دانند و از عملکردش رضایت دارند.

جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا با اشاره به عزم قاطع پلیس در برخورد هوشمندانه و مقتدرانه با سرقت، جمع آوری معتادین متجاهر و خرده فروشان مواد مخدر و کاهش تلفات ناشی از تصادفات رانندگی به عنوان مهمترین دغدغه پلیس و مردم، افزود: تلاش تمام همکاران بر این است در محل‌هایی که مورد نیاز است حضوری فعال داشته و با همکاری مردم برای تحقق برنامه‌ها تلاش کند.

سردار شرفی با بیان اینکه همه تلاش نیرو‌های انتظامی در بخش‌های مختلف حفظ امنیت و آرامش مردم است، اضافه کرد: با مشارکت و همراهی مردم حتما در پایان تعطیلات نوروزی اخبار خوبی در این حوزه می‌شنویم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۱۶ ۰۲ فروردين ۱۴۰۲
پلیسی که طرحی برای بی حجابی افسار گریخته که هی بدتدمیشه نداره
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۱۸ ۰۲ فروردين ۱۴۰۲
اقای پلیس تو ماه رمضان برا بی حجابی درکرج بی حیایی بی ایمانی بی برکتی جهنم اتش اینقدر بدبختی چه طرحی دارد ایا مماشات سکوت ترس ذلت