دستگیری یک کارچاق کن در گلستان

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: فردی که مدعی بود در ازای دریافت پول می‌تواند در پرونده‌ها اعمال نفوذ کند، دستگیر شد.

حیدر آسیابی گفت: این فرد مدعی شده بود می‌تواند در ازای دریافت پول یک پرونده را در مرحله دادسرا به نفع یکی از طرفین پرونده مختومه کند و در ازای این ادعا، ۳۰۰ میلیون تومان پول نقد و طلا خواسته بود که هنگام دریافت بخشی از این پول به عنوان پیش پرداخت دستگیر شد.

این مقام ارشد قوه قضاییه در استان گلستان گفت: سال گذشته تلاش‌های خوبی برای شناسایی و برخورد با کارچاق کن‌ها و مدعیان نفوذ در پرونده ها‌ی قضایی در استان انجام شد که در نتیجه آن ۷۱ کارچاق کن و کارشناس متخلف شناسایی و دستگیر شدند.

او افزود: پارسال همچنین سردسته‌های یک باند شاهدان دروغین هم در شهرستان گنبدکاووس شناسایی و دستگیر شدند.

او ادامه داد: امسال هم این تلاش‌ها ادامه دارد و در امر برخورد با کسانی که با سوء استفاده از گرفتاری‌های مردم به دنبال فریب افراد و ایجاد جو بی اعتمادی نسبت به دستگاه قضایی هستند، اغماض نمی‌کنیم.

آسیابی از مردم خواست: برای شناسایی افرادی که ادعای حل مشکل آنان از راه‌های غیرقانونی و در ازای دریافت پول در دستگاه قضایی و سازمان‌های تابعه قوه قضاییه را دارند، با شماره ۱۵۸۰ حفاظت و اطلاعات دادگستری استان تماس بگیرند، همچنین افراد به صورت حضوری هم می‌توانند به ستادخبری حفاظت و اطلاعات دادگستری استان به نشانی گرگان، بلوار شهید کلانتری (کمربندی)، خیابان دانشجو، دادگستری کل مراجعه کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.