توزیع بیش از ۷۰ هزار نهال میوه بین شهروندان قمی

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از توزیع بیش از ۷۰ هزار نهال میوه در قالب پویش «درخت دوستی بنشانیم»خبر داد.

 پیام جوادیان با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای توزیع نهال همزمان با هفته درختکاری اظهار کرد: در ایام هفته درختکاری علاوه بر برنامه‌های پیش‌بینی‌شده در خصوص توسعه و بهسازی فضای سبز، توزیع نهال بین شهروندان، ادارات و ارگان‌های دولتی، مدارس و مراکز آموزشی در دستور کار سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم قرار گرفت.

او با بیان اینکه از ماه‌های قبل پیش‌بینی‌های لازم برای این مهم انجام‌شده بود، افزود: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته و با تغییر رویکردی که در توزیع نهال داشتیم، امیدواریم به عملکرد بهتری در این خصوص دست پیدا کنیم.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با تأکید بر اینکه گونه‌های گیاهی در نظر گرفته‌شده برای توزیع از نهال درختان میوه بود، گفت: امیدواریم شهروندان هم اهتمام بیشتری به توسعه فضای سبز خانگی و مجتمع‌های مسکونی داشته باشند.

او با اشاره به اینکه نهال‌های انار، زیتون، انجیر، انگور، درختچه گل محمدی و… پیش‌بینی و خریداری لازم انجام شد، ادامه داد: با توجه به تغییر رویکرد توزیع نهال برای ارتقا کیفیت، استقبال خوبی را در این خصوص خواهیم داشت.

جوادیان گفت: در مجموع بیش از ۷۰ هزار نهال درختان میوه شامل انار، انگور، انجیر، سنجد و... در قالب ششمین سال برگزاری پویش «درخت دوستی بنشانیم » بین شهروندان توزیع شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.