فلاویو لوپز، ستاره سابق تراکتور، کفش‌هایش را آویخت و از فوتبال خداحافظی کرد.

هفته سی و سوم لیگ فوتبال لهستان در حالی برگزار شد که در دیداری حساس تیم لژیا گدانسک به مصاف لژیا ورشو رفت. این بازی آخرین حضور اسطوره تیم گدانسک در ورزشگاه خانگی این تیم بود.

صحبت از فلاویو لوپز است؛ ستاره پرتغالی و سابق تیم تراکتور که دو فصل در لیگ برتر خلیج فارس به میدان رفت و در قامت یک ستاره برای تراکتور درخشید، اما در اوج، تبریز را به مقصد ورشو ترک کرد.

او دو فصل برای اشلانسک ورشو که فرشاد احمدزاده نیز یک فصل در آن حضور داشت، به میدان رفت و سپس در سال ۲۰۱۶ به لژیا گدانسک پیوست و با حدود ۳۰۰ بازی برای این تیم به بازنشستگی رسید.

فلاویو در حالی به عنوان فوتبالیست ۳۸ ساله تصمیم به خداحافظی از فوتبال گرفت که حالا در قامت یک اسطوره برای تیم لژیا شناخته می‌شود و این باشگاه نیز برای خداحافظی او سنگ تمام گذاشت و نامش را در موزه باشگاه قرار داد.

نکته جالب اینکه آخرین بازی او با قضاوت سیمون مارسینیاک، داور فینال جام جهانی، به انجام رسید و او در پایان بازی با این داور مشهور برخوردی صمیمانه داشت.

لوپز یکی از چهره‌های محبوب فوتبال تبریز است که ۲۱ گل هم برای تراکتور به ثمر رسانده تا جزء بهترین بازیکنان خارجی تاریخ لیگ برتر خلیج فارس نیز باشد

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار