حضور کاروان قرآنی شهید دانش در بافق

مدیر امور قرآنی و اوقاف استان یزد گفت: کاروان قرآنی شهید دانش برای ترویج و تبلیغ فرهنگ قرآن کریم در شهرستان بافق حضور یافت.

حجت‌الاسلام میرجلیلی، مدیر امور قرآنی و اوقاف استان یزد گفت: کاروان قرآنی شهید دانش هر ماه با برنامه‌ریزی قبلی در یکی از شهرستان‌های استان حضور پیدا می‌کند و قاریان و حافظان برجسته استانی علاوه بر برگزاری محافل انس با قرآن، برنامه‌های جانبی دیگری نیز برای خانواده‌های حاضر، اجرا می‌کنند. 

او بیان کرد: بیش از ۱۶ قاری قرآن کریم در شهرستان بافق حاضر شدند و در جوار امامزاده عبدالله این شهرستان به تلاوت قرآن کریم پرداختند. 

میرزاده مدیرعامل مجمع قاریان و حافظان استان یزد نیز گفت: ششمین کرسی تلاوت را در استان برگزار کردیم و بعد از آن در شهرستان‌های استان اینگونه محافل و برنامه‌ها را ادامه می‌دهیم و اجرا می‌کنیم. 

محمد حسین صباغ مسئول کارگروه محافل و مجالس مجمع قاریان و حافظان استان یزد نیز اشاره کرد: با توجه به اینکه رهبر معظم انقلاب به برگزاری محافل قرآنی تاکید داشتند، این برنامه در سطح استان در حال اجرا است که ۳۰۰ نفر از قاریان و حافظان در این کارگروه عضو هستند و هربار تعدادی از آن‌ها، در شهرستان‌های مختلف کاروان را همراهی می‌کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.