نگرانی از افزایش هزینه‌های خدمات شهری در قم

رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای شهر قم، افزایش هزینه‌های خدمات شهری را نگران‌کننده دانست و گفت: متأسفانه این هزینه‌ها هرروز در حال افزایش است.

 حسین صابری رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای شهر قم در جلسه کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای شهر قم با اشاره به اهمیت تدوین سامانه‌های جامع درآمد و املاک در شهرداری قم، اظهار کرد: این سامانه‌ها در کنار گزارش‌گیری درست و افزایش سرعت در خدمت‌رسانی، سبب شفافیت نیز می‌شود.

او  با بیان اینکه باید در زمینه تحقق درآمد و نحوه هزینه کرد برنامه و راهکار ارائه شود، افزود: داشتن راهبرد مشخص سبب برنامه‌ریزی درست و ایجاد نقشه راهی مطمئن برای پیشبرد برنامه‌ها می‌شود.

رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای شهر قم، اجرای قانون بند «ت» تبصره ۶ در سال جاری را موردتوجه قرار داد و افزود: با وجود این ظرفیت قانونی و محدودیت زمانی، هرچه سریع‌تر کارگروهی در این زمینه تشکیل شود تا بتوان از فرصت باقیمانده بهترین استفاده را برد.

او افزایش هزینه‌های خدمات شهری را نگران‌کننده دانست و گفت: متأسفانه این هزینه‌ها هرروز در حال افزایش است و با توجه به منابع، باید برنامه‌ریزی مشخصی برای هزینه‌کرد درست این منابع در حوزه خدمات شهری صورت گیرد که یکی از این موارد می‌تواند افزایش فرهنگ‌سازی و فرهنگ شهروندی باشد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.