بازی کیان سام با ویستا توربین برای بقا در لیگ ۲

تیم کیان سام بابل در بازی رفت پلی آف بقا در لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور میزبان ویستا توربین تهران است.

تیم کیان سام بابل در بازی رفت پلی آف بقا در لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۸:۳۰ فردا جمعه ۱۲ خردادماه در ورزشگاه شهدای شهرستان سیمرغ میزبان ویستا توربین تهران است.

با توجه به قرار گرفتن کیان سام بابل در رتبه سیزدهم جدول رده بندی گروه دوم لیگ ۲ فوتبال کشور، مطابق قوانین سازمان لیگ، این تیم برای حفظ سهمیه در لیگ باید در مرحله پلی آف به مصاف تیم سیزدهم گروه الف یعنی ویستا توربین تهران برود.

تیم جوان کیان سام که با حداقل هزینه در لیگ امسال به میدان رفته است با وجود اینکه در اواخر فصل نتایج خوبی گرفت با یک امتیاز کمتر از شاهین تابان بوشهر در جایگاه سیزدهم ایستاد و برای بقا ناچار به حضور در بازی پلی آف بقا شد.

شاگردان مهدی غلام نیا در بازی رفت باید کار را یکسره کنند تا در بازی برگشت کار به اما و اگر کشیده نشود.

حضور و حمایت تماشاگران بابلی و شهر‌های اطراف قطعا برای بالا بردن روحیه تیم و کسب نتیجه موثر خواهد بود.

البته باشگاه کیان سام هم برای حضور تماشاگران، ۲ دستگاه اتوبوس از بابل و امیرکلا به مقصد ورزشگاه شهدای شهرستان سیمرغ در نظر گرفته است.

بازی برگشت تیم‌های کیان سام بابل و ویستا توربین تهران، جمعه هفته آینده، روز ۱۹ خردادماه در تهران برگزار می‌شود.

تیم برنده مجموع دیدار‌های رفت و برگشت در لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور ماندگار خواهد شد و تیم بازنده راهی لیگ دسته سوم می‌شود.

مسابقات فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور در ۲ گروه ۱۴ تیمی برگزار شد و هر ۳ نماینده استان مازندران در گروه دوم حضور داشتند.

در بازی‌های مرحله مقدماتی شهرداری نوشهر با ۴۲ امتیاز سوم شد و تیم‌های شهدای بابلسر و کیان سام بابل به ترتیب با ۲۸ و ۲۳ امتیاز به ترتیب در جایگاه نهم و سیزدهم قرار گرفتند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.