هافبک میلان: آمادگی خداحافظی زلاتان را نداشتیم

ساندرو تونالی، هافبک میلان، در مورد لحظات سخت خداحافظی زلاتان ابراهیموویچ صحبت کرد.

میلان هفته پایانی سری A را با پیروزی ۳-۱ مقابل ورونا پشت سر گذاشت. در پایان این دیدار شاهد اعلام خبر بازنشستگی زلاتان ابراهیموویچ در ورزشگاه سن سیرو بودیم. جو خاصی در این لحظات بر ورزشگاه خانگی میلان حکمفرما شده بود و خیلی‌ها از جمله ساندرو تونالی از شدت احساسات اشک می‌ریختند.

هافبک ۲۳ ساله میلان در مورد احساساتی شدنش از خداحافظی زلاتان گفت: "ما دیروز از خداحافظی ابراهیموویچ مطلع شدیم و آمادگی ذهنی برای بازی در چنین شرایطی آسان نبود. ما آماده این اتفاق نبودیم و بعد از بازی لحظات سختی را پشت سر گذاشتیم. خیلی‌ها امشب اشک ریختند و من بار‌ها این تصاویر را تماشا خواهم کرد. "

تونالی با تحسین هم تیمی سوئدی خود گفت: "من چیز‌های زیادی از او یاد گرفتم. او سرشار از انرژی و انگیزه بود و میل به پیروزی بالایی داشت. زلاتان حتی برای از دست دادن یک بازی تمرینی هم دیوانه می‌شد و برای همیشه در یاد ما خواهد ماند. او بازیکن خاصی بود. "

هافبک میلان یک بار دیگر تاکید کرد که هیچکس آمادگی خداحافظی با زلاتان را نداشت: "فکر نمی‌کنم کسی آمادگی خداحافظی با او را داشت. ما برای این کار آماده نبودیم. او می‌داند که چه میراث مهمی از خود به جای گذاشته است. "

برچسب ها: میلان ، زلاتان
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار