پیگیری تامین زیرساخت‌های مسکن جوانان در فهرج

نماینده مردم یزد واشکذر در مجلس شورای اسلامی از بررسی نحوه تامین زیرساخت‌های مسکن جوانان روستای فهرج خبر داد.

جوکار نماینده مردم یزد واشکذر در مجلس شورای اسلامی در نشست بررسی زیرساخت‌های مسکن جوانان روستای فهرج با تاکید بر اینکه باید وظیفه قانونی دستگاه‌های خدمات رسان مشخص شود، گفت: برای ارائه خدمات به مردم باید وظایف قانونی دستگاه‌ها مشخص شود که چگونه در طرح هادی و محدوده روستا زیرساخت‌ها فراهم می‌شود و این خدمات فقط باید به محدوده روستا تعلق گیرد تا بتوان از توسعه بی رویه روستا‌ها جلوگیری کرد.

او افزود: زمین‌هایی با متراژ‌های زیاد در اطراف روستای فهرج به واحد‌های صنعتی واگذار شده که مشکلات زیادی برای مردم ایجاد کرده، با توجه به اینکه شهرک‌های صنعتی برای واحد‌های تولیدی و صنعتی ایجاد شده دلیلی بر واگذاری زمین به این واحد‌ها در اطراف روستا‌ها نیست، زیرا این مسئله ظلم در حق مردم است.

نماینده مردم یزد واشکذر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اجرای مصوبات در اسرع وقت برای رفع مشکلات، گفت: در این نشست مصوباتی داشتیم و وظایف هر کدام از دستگاه‌ها مشخص شد که باید با جدیت دنبال شود.

در نشست بررسی زیرساخت‌های مسکن جوانان روستای فهرج مسئولانی از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، منابع طبیعی استان، فرمانداری یزد، بخشداری مرکزی، ادارات برق، آب، گاز، مخابرات و دهیاری و شورای اسلامی روستای فهرج حضور داشتند و با تصویب مصوبات، هر یک از دستگاه‌ها ملزم به اجرای آن مصوبات برای رفع مشکلات شدند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.