بهره مندی مردم مناطق محروم خانمیرزا از خدمات پزشکان جهادی

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: پزشکان جهادی هزار و ۵۰۰ نفر را در مناطق محروم خانمیرزا ویزیت کردند.

سرهنگ هوشنگ فولادی اظهار داشت: به مناسبت ایام ارتحال امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد گروه‌های جهادی تخصصی پزشکی به مناطق محروم چهارمحال و بختیاری اعزام شدند.

وی افزود: گروه‌های جهادی تخصصی در عرصه‌های مختلف عمرانی، پزشکی، دامپزشکی، کارآفرینی، امدادرسانی، فرهنگی و مشاوره‌ای در ایام مختلف در مناطق محروم و کمتربرخوردار استان حضور یافته و خدمت‌رسانی می‌کنند.

سرهنگ فولادی یکی از این اردو‌های جهادی را اعزام گروه جهادی پزشکی نسیم مهر به روستای بوگر شهرستان خانمیرزا عنوان و اضافه کرد: این گروه جهادی از ۱۲ خردادماه در روستای بوگر مستقر شده‌اند.


بیشتر بخوانید


وی گفت: گروه جهادی پزشکی نسیم مهر متشکل از ۲۰ پزشک متخصص در زمینه‌های دندانپزشکی، زنان و زایمان، مغز و اعصاب، داخلی، روانشناسی و مشاوره، قلب و آموزشی تا ۱۵ خردادماه به مردم منطقه ارمند شهرستان خانمیرزا خدمت‌رسانی می‌کنند.

سرهنگ فولادی ویزیت بیش از هزار و ۵۰۰ نفر از اهالی این منطقه را از خدمات این گروه جهادی پزشکی خواند و ادامه داد: برنامه‌ریزی برای اعزام گروه‌های جهادی در ایام تابستان نیز صورت گرفته است و علاقمندان می‌توانند در قالب گروه‌های جهادی به مردم خدمت‌رسانی کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار