فرماندار ویژه مهاباد:

سهمیه آرد نانوایی‌های نمونه افزایش می‌یاید

فرماندار ویژه مهاباد گفت: هرماه ضمن معرفی تعدادی از نانوایی‌ها شهرستان، سهمیه آرد آن‌ها در راستای درآمد بیشتر افزایش خواهد یافت.

حسن عباسی فرماندار ویژه مهاباد در نشست با نانوایی‌های فعال شهرستان گفت: ماهانه از نانوایی‌های فعالی که رضایت شهروندان را به دنبال داشته علی رغم افزایش سهمیه، نسبت به ارائه انواع خدمات تشویقی از جمله تسهیلات نیز اقدام خواهد شد.

وی ضمن قدردانی از زحمات این قشر افزود: متاسفانه تخلف تعدادی محدود از نانوایی‌های سطح شهرستان، زحمات کل مجموعه نانوایی شهرستان زیر سوال رفته که باید در این مورد تجدیدنظر صورت پذیرد.

فرماندار ویژه مهاباد از افزایش قیمت نان و درآمد نانوایی‌ها خبرداد و گفت: برنامه ریزی دولت برای در راستای افزایش درآمد نانوایی‌ها بوده و هم اکنون در مرحله بررسی قیمت و هزینه هر واحد نانوایی قرار دارد.

عباسی با بیان اینکه هیچ گونه کمبودی در تهیه و توزیع آرد نداریم، گفت: در صورتی که تمام آرد توزیع شده نانوایی به نان تبدیل شود هیچ گونه مشکلی در تامین نان شهروندان وجود ندارد.

وی بر رعایت دستورالعمل استفاده از کارتخوان‌های هوشمند تاکید کرد و گفت: هرگونه تغییر در سهمیه آرد نانوایی منوط به نحوه استفاده از این کارت خوان‌ها بوده و چنانچه خارج از دستورالعمل از آن‌ها استفاده شود، نانوایی را دچار مشکل خواهد کرد.

به گفته عباسی، تمامی متصدیان نانوایی هرگونه گلایه، شکایت و درخواستی دارند می‌توانتد به صورت نامه در اختیار کارگروه آرد و نان شهرستان قرار دهند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.