وجود ۲۸ هزار مکان ورزشی در کشور

 وزیر ورزش و جوانان با اشاره به وجود ۲۸ هزار مکان ورزشی در کشور گفت: تعداد ۸ هزار مورد از این اماکن دولتی هستند و افراد مشغول در آن شاغل محسوب می‌شوند.

آقای سجادی در جمع مسئولان و نخبگان فرهنگی و اقتصادی شهرستان هریس اظهار کرد: روحیه‌ مبارزه با فساد، ظلم ستیزی، عدالت و برابری جزو رویکرد‌های اصلی دولت بوده و در این زمینه تلاش می‌کنیم مردم به آسایش برسند با همکاری عمومی می‌توانیم تورم را مهار و امید آفرینی کنیم.

آقای سجادی عنوان کرد: گزارش‌هایی در خصوص برنامه‌های مربوط به جوانان آماده شده و به زودی اطلاع رسانی می‌شود در ابتدای شروع فعالیتم در وزارت ورزش و جوانان ۳۵۰۰ سمن در کشور وجود داشت که این تعداد در حال حاضر و در کمترین زمان ممکن به ۵۰۰۰ سمن افزایش پیدا کرده است.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه آذربایجان‌شرقی شش سال است که در حوزه جوانان رتبه برتر کشور را به دست می‌آورد و در کل ۳۰۰ سمن در این استان فعالیت می‌کنند گفت: با توجه به مدال آوری تعدادی از ورزشکاران آذربایجان شرقی در المپیک برخی شهر‌های این استان قطب ورزش کشور شده اند.

وی همچنین در خصوص حوزه اشتغال تصریح کرد: احیای برخی از ورزش‌ها می‌تواند اشتغال آفرین باشد که رئیس جمهوری به آن تاکید ویژه دارند و به استانداران نیز ابلاغ نیز ابلاغ شده است.

وزیر ورزش و جوانان همچنین با اشاره به وجود ۲۸ هزار مکان ورزشی در کشور خاطرنشان کرد: تعداد ۸ هزار از این اماکن دولتی هستند و افراد مشغول در آن شاغل محسوب می‌شوند اگر جوانان مهارت ورزشی یاد بگیرند می‌توانند در خود ورزش شاغل شوند.

آقای سجادی  با اشاره به وجود ۲۳۵ رشته ورزشی در کشور گفت: به این تعداد قانع نیستیم و باید خود را به تعداد‌های استاندارد دنیا برسانیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار