نصب ۵ دوربین نظارت ترافیک در بیرجند

۵ نقطه از تقاطع‌ها و میادین شهر بیرجند از سوی شهرداری به دوربین‌های نظارت تصویری کنترل ترافیک مجهز شد.

عابدینی مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری بیرجند گفت: در ۵ نقطه از تقاطع‌ها و میادین شهر بیرجند  از سوی شهرداری دوربین نظارت تصویری کنترل ترافیک نصب و راه اندازی شد.

او با بیان اینکه نصب این دوربین‌ها با هدف کنترل وضعیت ترافیک معابر و تقاطع‌های پرتردد و پرخطر سطح شهر صورت گرفته، افزود: این دوربین‌های نظارت تصویری در تقاطع خیابان مدرس و ۱۵ خرداد، تقاطع خیابان معلم و قدس، تقاطع خیابان معلم و شهید خلیل طهماسبی و سه دستگاه دوربین در میدان امام حسین نصب شد.

عابدینی با بیان اینکه دوربین‌های نظارتی در زمان بروز بحران بسیار موثر است و امکان نظارت تصویری را در سطح شهر میسر می‌کند، تصریح کرد: نصب و کانفیگ دوربین در خانه خراطی، تعویض یک عدد دوربین در تقاطع بلوار مسافر و امام رضا (ع) و نصب ۱۵ دستگاه دوربین در پایانه مسافربری  از دیگر موارد انجام شده در شهر بیرجند است.

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری از ایجاد دو نقطه مرکزی شبکه رادیویی در ارتفاعات بیرجند خبر داد و بیان کرد: ایجاد ارتباط مرکز هوایی شبکه با نصب ۶ عدد مالتی پوینت در دو نقطه از ارتفاعات بیرجند، کانفیگ مجدد ۱۷ عدد رادیو در نقاط مختلف شهر برای اتصال و انتقال تصاویر دوربین‌ها به نقطه مرکزی، نصب پنل خورشیدی برای تأمین برق، اصلاح ارتباطات رادیویی نامنظم و ایجاد توپولوژی ستاره‌ای و جمع آوری ۱۵ دستگاه رادیو و استفاده آن‌ها در نقاط دیگر نیز انجام شده است.

او  با بیان اینکه تاکنون مبلغ ۳ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال  برای این سه طرح هزینه شده است، عنوان کرد:  از محل جمع آوری‌های صورت گرفته نیز حدود یک میلیارد ریال  صرفه جویی شده است.  

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار