کسب رتبه عالی استانداری لرستان در ارزیابی عملکرد بی سابقه است

کسب رتبه‌ی عالی استانداری لرستان در ارزیابی عملکرد استانداری‌های کشور توسط مرکز بررسی عملکرد کشور نسبت به دهه قبل از آن بی سابقه است.

فرهاد زیویار در شورای اداری استان با رویکرد تجلیل از دستگاه‌های برتر در جشنواره شهید رجایی، عنوان کرد: در ارزیابی انجام شده در مرکز بررسی عملکرد کشو، از ابتدای دولت سیزدهم در استان معدل کلی عملکرد بالای عدد ۹۰ و رتبه‌ی عالی را کسب کرده است.
وی ادامه داد: این در شرایطی است که از سال ۹۰ تا ۹۹ عملکرد دولت در استان لرستان همواره پایین‌تر ازعدد ۹۰ بوده و از این حیث عملکرد دولت با دهه‌ی قبل از آن بسیار بهتر و رو به جلو بوده است.
استاندار به اعتبارات عمرانی، احیای واحد‌های اقتصادی تعطیل و راه اندازی پروژه‌های عمرانی و تولیدی راکد در لرستان طی دو سال اخیر اشاره کرد و اظهار کرد: در این بین و در خلال احیای واحد‌های تولیدی و اقتصادی و وضع موجود طرح‌های بزرگ زیرساختی و اقتصادی در بخش‌های مختلف در دستور کار قرار گرفته اند.
زیویار افزود: برای اجرای این طرح‌ها از تمامی ظرفیت‌های استان از جمله نمایندگان مجلس، وزرا و مسئولین کشوری بیش‌تر از گذشته استفاده می‌شود.
وی ابراز کرد: تدوین طرح‌های بزرگ اقتصادی توسط معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری یکی دیگر از برنامه‌های در دست اجراست که به وزارت کار ارسال شده است.
استاندار ادامه داد: این اقدام در راستای دستور اکید رئیس جمهور به وزیر کار برای ویژه‌تر دیده شدن برخی استان‌ها از جمله لرستان انجام شد.
زیویار همچنین به مقاومت و حرکت رو به جلوی کشور علیرغم ناملایمات و سختی‌های زیادی که دشمنان علیه جمهوری اسلامی فشرده‌تر از قبل طی دو سال اخیر روا داشته اند، اشاره کرد و گفت: در شرایطی که تحریم‌ها و فشار‌ها روز به روز سخت‌تر از گذشته به ملت و نظام جمهوری اسلامی تحمیل می‌شوند، می‌بینیم که پرچم جمهوری اسلامی ایران در سراسر عالم برافراشته است.
وی تصریح کرد: به واقع دشمن‌های ملت ایران دچار حماقت هستند، چرا که هر چه فشار‌ها بیش‌تر می‌شوند ملت و نظام جمهوری اسلامی مقتدرتر عمل می‌کند.
استاندار به برخی از عملکرد‌های معکوس تحریم‌ها و فشار‌های اقتصادی به کشور اشاره کرد و عنوان کرد: درسختگیری‌های بیش‌تر در فروش نفت، تحریم مسئولین ما شاهد فروش بیش‌تر نفت، حضور و مراودات سیاسی مسئولین در عرصه‌های بین المللی بودیم.
زیویار اظهار کرد: هرچه مقابله با انقلاب بیش‌تر شده، مقاومت و حرکت رو به جلوی کشور بیش‌تر شده است.
وی حضور موثر در گروه بریکس و شانگ‌های را از دیگر حرکات رو به جلوی نظام در مراودات سیاسی با سایر کشور‌ها علیرغم تشدید فشار‌های سیاسی به کشور برشمرد.
استاندار لرستان توطئه‌های داخلی علیه ملت ایران را در سال گذشته همراه با فشار‌های خارجی را نمونه‌ای دیگر از اقدامات بازدارنده دشمنان علیه رشد و توسعه کشور قلمداد کرد و گفت: اغتشاشات سال گذشته، مسمومیت دانش آموزان و جنگ ترکیبی تبلیغاتی تمام عیارعلیه ملت و کشور از دیگر فشار‌های ناجوانمردانه بود که با وجود همه‌ی آن‌ها چراغ جمهوری اسلامی ایران پروفروغ‌تر از گذشته است.
در جلسه‌ی شورای اداری استان با رویکرد تجلیل از دستگاه‌های برتر در جشنواره شهید رجایی، از دستگاه‌های برتر در حوزه‌های مختلف تجلیل شد. در این جلسه همچنین معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، مدیر کل آموزش و پرورش استان، مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و مدیر کل مدیریت و برنامه ریزی استان گزارشاتی از برنامه‌های پیشرو از جمله جذب اعتبارات، هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی ارائه دادند.

 

برچسب ها: استاندار ، کسب مقام
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.