دستگیری سارق تحت تعقیب پلیس با ۳۰۰ فقره سرقت

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارق طلا قاپی که به جرم ۳۰۰ فقره سرقت، تحت تعقیب بود خبر داد.

سردار محمد گودرزی رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت در محدوده "انقلاب" تیم عملیاتی کلانتری ۱۴۸ انقلاب تحقیقات میدانی و اجرای طرح مقابله با سارقان طلا قاپ به صورت ویژه انجام تا اینکه در تاریخ بیست و هشتم شهریور ماه ماموران حین گشتزنی به رفتار یک مرد که با در اختیار داشتن ابزاری به صورت پیاده در حال تردد بود، مشکوک شدند.

وی عنوان کرد: متهم به محض مشاهده ماموران به سرعت خود را در پشت شمشاد‌های حاشیه کوچه مخفی تا شاید بدین ترتیب امکان فرار مهیا شود.

رئیس پلیس پیشگیری تهران با بیان اینکه ماموران با آمادگی کامل و بصورت قاطع در یک اقدام غافلگیرانه مجال هرگونه تحرک را از متهم سلب کردند افزود: سارق درحالی که ۶ رشته گردنبند طلا و تعداد ۶ پلاک طلا در دست داشت زمینگیر و دستگیر شد.

این مقام انتظامی افزود ماموران بعد از بررسی متوجه شدند که متهم سال گذشته با همدستی دوستانش از دادسرا کرج به همراه دستبند و پابند اقدام به فرار کرده و تحت تعقیب پلیس قرار گرفته.

رئیس پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: متهم ۴۷ ساله در تحقیقات اولیه به سرقتی بودن اموال همراه خود معترف و با بررسی سوابق متهم مشخص شد دارای ۳۰۰ فقره سابقه سرقت میباشد.

سردار محمد گودرزی در پایان خاطر نشان کرد:تحقیقات برای شناسایی شکات و کشف جرائم احتمالی ادامه دارد.

برچسب ها: دستگیری ، سارق
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار