پیگیری شد؛

سامانه توزیع کتاب درسی آموزش و پرورش اختلال ندارد

پیام شما شهروندان عزیز در مورد اختلال در سامانه توزیع کتاب درسی مقطع دبیرستان، توسط خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان پیگیری شد.

شما شهروندان عزیز در مورد اختلال در سامانه توزیع کتاب درسی مقطع دبیرستان، پیام‌هایی برای سرویس شهروندخبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان ارسال کردید، که پس از بررسی برای پیگیری به سرویس علمی پزشکی ارجاع داده شد.

 

دغدغه روز/

شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از بسته شدن و اختلال در سامانه توزیع کتاب برای دانش آموزان در مقطع دبیرستان خبر داد که در ادامه این پیام را مشاهده می کنید. اما با پیگیری های انجام شده این موضوع تکذیب شد و اختلالی در سامانه وجود نداشت.

متن پیام شهروند خبرنگار

با سلام، سامانه توزیع کتاب برای دبیرستان بسته شده است و امکان ثبت سفارش کتاب وجود ندارد. پسر بنده سال هفتم است و از سوی مدرسه گفته شد تا به صورت آزاد کتاب‌ها را تهیه کنیم. اما هزینه آن حدود ۷۰۰ الی ۹۰۰ هزار تومان است خواهش می‌کنم این موضوع را پیگیری کنید.

نتیجه پیگیری

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در واکنش به ادعای نادرست یکی از شهروند خبرنگاران محترم باشگاه خبرنگاران جوان، اطلاعیه زیر را صادر کرده است.

دانش‌آموزانی که تاکنون نسبت به ثبت سفارش کتاب‌های درسی خود اقدام ننموده‌اند، در صورت ثبت نام قطعی در مدرسه برای سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲، به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی (my.gov.ir  my.medu.ir , irtextbook.ir) مراجعه و نسبت به ثبت سفارش کتاب‌های درسی خود اقدام نمایند.
در ضمن دانش‌آموزانی که به دلیل تغییر پایه تحصیلی یا رشته تحصیلی یا مدرسه محل تحصیل نیاز به اصلاح سفارش دارند، می‌توانند با مراجعه به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی نسبت به اصلاح سفارش خود اقدام نمایند.
لازم به یادآوری است حواله توزیع کتاب‌های درسی برای دانش‌آموزانی صادر خواهد شد که اولاً  ثبت نام آن‌ها برای سال تحصیلی ۱۴۰۳ - ۱۴۰۲ در مدرسه قطعی شده باشد و ثانیاً ثبت سفارش کتاب‌های درسی خود را در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی انجام داده باشند. 
در صورتی که ثبت نام دانش آموز در مدرسه به صورت قطعی انجام شده است و برای ثبت سفارش کتاب درسی با مشکل می‌باشید، با بخش پشتیبانی سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی به شماره (۰۲۱-۸۸۳۰۱۴۸۱ و ۰۲۱-۸۸۸۲۳۱۴۰ و ۰۲۱-۸۸۳۰۲۰۲۶ و ۰۲۱-۸۸۴۹۰۲۲۰) تماس بگیرید.

برای یادگیری اصول تصویربرداری خبری به صفحه «آموزش تصویربرداری برای شهروندخبرنگاران» مراجعه کنید.

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار