معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مطرح کرد؛

شکست دشمن با رسوا شدن رسانه‌های موج ساز

سردار نقدی گفت: دشمن در ایجاد ناآرامی در سال جاری ناموفق بود و یکی از دلایل آن رسوا شدن رسانه‌هایی بود که تکیه‌گاه موج‌سازی و حرکت دادن افراد بودند.

سردار محمدرضا نقدی؛ معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نشست پرسش و پاسخ با دانشجویان در سالن آمفی تئاتر دانشگاه علوم پزشکی یزد ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس در خصوص برنامه دشمن در برپایی اغتشاشات در کشور گفت: دشمن تدارک گسترده‌ای دیده، ساماندهی وسیعی کرده، رسانه‌های خود را فعال کرده و در فکر افراد اثرگذاری می‌کند و تصویر‌های غلطی را ایجاد می‌کند که افراد واقعیت‌ها را به فراموشی بسپارند. 

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران افزود: تفکر دشمن این است که مردم براساس واقعیت‌ها عمل نمی‌کنند بلکه عملشان براساس واقعیتی است که در ذهن خود دارندو دشمن با واقعیت رسانه‌ها و فضا‌های مجازی، تهاجم بی‌نظیری به روان، فکر و فرهنگ یک ملت دارد که در هیچ کجای تاریخ و در هیچ عرض جغرافیایی اتفاق نیفتاده است.

سردار نقدی در پایان گفت: آمریکا حتی به تعداد انگشتان دست رسانه برای کشورهایی، چون چین و روسیه ندارد، اما ۳۰۰ شبکه رادیو و تلویزیونی را برای مردم ایران درست کرده است که فعال هستند تا تصویر غلطی بسازند و تصور مخاطب و مردم نسبت به آنچه که هست آن‌طوری باشد که آن‌ها می‌خواهند و یک کشور در حال رشد و پیشرفت به کشور شکست خورده تبدیل کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار