دانش آموزان به سوال وزیر ارتباطات پاسخ دهند و جایزه بگیرند

زارع پور از دانش آموزان خواست به سوال «چرا باید از پیام رسان‌ها و شبکه های اجتماعی ایرانی استفاده کنیم» پاسخ دهند و جایزه دریافت کنند.

وزیر ارتباطات با حضور در جمع دانش آموزان دبستان حضرت مریم (س) زنگ شروع سال تحصیلی جدید را نواخت و طی این مراسم از دانش آموزان سوال کرد که به نظر شما چرا ما باید از پیام رسان‌ها و شبکه های اجتماعی ایرانی استفاده کنیم و از دانش آموزان خواست به این سوال بعدا به صورت مکتوب پاسخ بدهند و به چند نفر از برگزیدگان جوایزی هم اهدا خواهد کرد.

عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز، شنبه در روز اول مهر با حضور در مدرسه حضرت مریم (س) در شهر تهران، زنگ شروع سال تحصیلی جدید را نواخت.

وزیر ارتباطات در آیینی که به همین مناسبت برگزار شد در جمع دانش آموزان با اشاره به همزمانی هفته دفاع مقدس با بازگشایی مدارس گفت: کشور ما چند صد هزار شهید را تقدیم کرده است تا در این آرامش و امنیت، سال تحصیلی را جشن بگیریم و جا دارد یاد آنها را گرامی بداریم.

وی با بیان اینکه به پشتوانه ایثار و از خودگذشتی شهدا و مجاهدت متخصصانی داخلی، ایران در حوزه های گوناگون جزو کشورهای پیشرفته دنیاست، افزود: امروز ایران اسلامی در صنعت فضایی جزو ۱۰ کشوری است که دارای چرخه کامل فضایی است و از ساخت ماهواره تا پرتاب آن توسط متخصصان و تجهیزات و ماهواره برهای ایرانی انجام می شود و خبر خوب اینکه امسال چند پرتاب فضایی خواهیم داشت.

زارع پور اظهار کرد: موفقیت های به‌دست آمده به پشتوانه مجاهدت شهادت و با کار و تلاش متخصصان بدست آمده که پشت همین میز و صندلی درس خواندند.

وی با اشاره به پیشرفت های قابل توجهی که در حوزه پیامرسان‌های داخلی در کشور به دست آمده است، تصریح کرد: خوشبختانه با تلاش متخصصان ایرانی پیامرسان های بومی به دستاوردهای بزرگی دست پیدا کرده اند و با خدماتی که ارائه می دهند نسبت به سال گذشته که به مناسبت شروع سال تحصیلی صحبت می کردم، امروز ۵ تا ۷ برابر آن روز کاربر جذب کرده اند.

وزیر ارتباطات در پایان این مراسم از دانش آموزان سوال کرد که به نظر شما چرا ما باید از پیام رسانها و شبکه های اجتماعی ایرانی استفاده کنیم و از دانش آموزان خواست به این سوال بعدا به صورت مکتوب پاسخ بدهند و به چند نفر از برگزیدگان جوایزی هم اهدا خواهد کرد.

بنابه این گزارش، امروز همزمان با نواختن زنگ شروع مدارس ۱۶ میلیون و ۷۰۰ هزار دانش آموز سال تحصیلی را در مدارس سراسر کشور آغاز کردند. 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
حسین
۱۶:۳۵ ۰۱ مهر ۱۴۰۲
جواب سوال ایشان - چون خیلی راحت میشه حقایق و مخفی کرد و جواب درست ودرمانی در مورد سوء مدیریت مدیران نداد و هر چی دلت خواست سانسور کنی
آخرین اخبار