دستگیری سارق حرفه‌ای خودرو با شلیک پلیس

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق حرفه‌ای خودرو در جنوب تهران خبر داد.

سردارکارآگاه  علی ولیپور گودرزی  رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: شهریور ماه امسال، در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، کارآگاهان پلیس آگاهی در خیابان فداییان اسلام در حال گشت‌زنی بودند که به یک خودروی دنای سفید رنگ تک سرنشین مشکوک شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

وی افزود: بررسی‌های اولیه کارآگاهان نشان می‌داد، خودروی دنا چندی قبل از جنوب تهران به سرقت رفته و سرنشین آن سارق حرفه‌ای خودرو است که همین سرنخ کافی بود تا دستور ایست وسیله نقلیه مذکور صادر شود.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت ادامه داد: سرنشین خودروی دنا پس از مشاهده گشت پلیس بلافاصله به طرز خطرناکی متواری شد و با حرکات مارپیچ به یک راکب موتورسیکلت عبوری آسیب وارد کرد و به هشداری کارآگاهان بی‌توجه بود.

این مقام انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان در نخستین‌گام با رعایت قانون بکارگیری سلاح به لاستیک خودروی متهم شلیک کردند که در ادامه با ایجاد طرح مهار وسیله نقلیه مذکور را متوقف و موفق به دستگیری مرد جوان شدند.

سرهنگ کارآگاه ولیپور گودرزی با بیان اینکه از صندوق عقب خودروی سارق، چهار حلقه لاستیک خودرو، سیم بوکسل خودرو، ۲ عدد باند تیونرسیستم، ۲ دستگاه گوشی تلفن همراه و تبلت و تعدادی کارت عابر بانک مسروقه کشف شده است، گفت: متهم پس انتقال به پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر سرقت دنا و سرقت‌های دیگر خودرو در سطح معابر تهران اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهم برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر شکات دیگر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

برچسب ها: پلیس ، سارق
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار