توقیف بنز ۱۵۰ میلیاردی در آمل

فرمانده انتظامی مازندران از کشف خودروی بنز ۱۵۰ میلیارد ریالی در شهرستان آمل خبر داد.

سردار حسن مفخمی شهرستانی فرمانده انتظامی مازندران گفت: پس از کسب خبری مبنی بر تردد یک خودروی سواری بنز با مدارک جعلی از تهران به سمت آمل و انجام کار اطلاعاتی، رابط امنیت اقتصادی شهرستان آمل با همکاری اداره اطلاعات و عملیات پلیس امنیت اقتصادی استان، بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

او افزود: خودروی بنز قاچاق که از محور تهران به آمل در حال تردد بوده با همکاری فرماندهی انتظامی بخش لاریجان توقیف و کارت خودرو ارائه شده از سوی راننده مرسدس بنز اس ۵۰۰ بوده ولی خودرو توقیفی S۶۳ amg و پلاک نصب شده نیز در سامانه وسائط نقلیه در لیست سیاه قرار داشته و متعلق به یک خودرو دیگر بود.

فرمانده انتظامی مازندران گفت: با بررسی فنی شماره شاسی خودرو با کارت خودرو ارائه شده همخوانی نداشته که خودروی بنز به ظن قاچاق با هماهنگی قضائی توقیف شد.

سردار مفخمی با بیان این که کارشناسان ارزش خودرو قاچاق مکشوفه را بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال برآورد کردند، افزود: یک متهم در این زمینه دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی مازندران از شهروندان خواست؛ هر گونه اخبار و اطلاعات در خصوص قاچاق را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اعلام تا با متخلفان برابر قانون برخورد شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۴۳ ۰۳ مهر ۱۴۰۲
یکی به نان شب محتاج یکی ماشین آن چندانی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۵۹ ۰۳ مهر ۱۴۰۲
شما سایتا چرا اینقدر دروغ میگید ۱۵۰میلیارد ریال هستش
Iran (Islamic Republic of)
نادر
۰۹:۴۵ ۰۳ مهر ۱۴۰۲
حتما این خودرو بنز توسط یکی از مسولین وارد کشور شده ولا غیر
آخرین اخبار