دستگیری سارقان به عنف خودرو در بابل

فرمانده انتظامی شهرستان بابل از دستگیری سارقان یک دستگاه خودرو پراید که با تهدید، ضرب و جرح راننده به وقوع پیوسته بود، خبر داد.

سرهنگ محمدزمان شالیکار فرمانده انتظامی شهرستان بابل گفت: در پی اعلام یک فقره سرقت به عنف خودرو پراید با تهدید چاقو و ضرب و جرح راننده در شهرستان بابل تحت عنوان مسافر توسط ۲ سارق و متواری شدن آنها، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.

او افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی پلیسی، ضمن شناسایی سارقان، خودروی سرقت شده را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابل گفت: پس از هماهنگی قضایی با اعزام اکیپی از ماموران پلیس آگاهی این شهرستان، ۲ سارق در یک عملیات ضربتی دستگیر و به همراه خودروی سرقتی به پلیس آگاهی منتقل شدند.

سرهنگ شالیکار افزود: متهمان در بازجویی‌های فنی و در مواجه با ادله متقن پلیس به سرقت به عنف خودرو اعتراف که در این راستا پرونده مقدماتی تشکیل و متهمان با معرفی به مراجع قضائی روانه زندان و خودرو تحویل مالباخته شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بابل با اشاره به ادامه داشتن تحقیقات پلیسی در این پرونده به شهروندان توصیه کرد: حتی المقدور از سوار کردن مسافران ناشناس در مسیر جهت جلوگیری از این چنین حوادثی خودداری کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.