سواری میلیاردی در زنجان توقیف شد

فرمانده انتظامی زنجان از توقیف یک دستگاه خودروی سواری بی‌ام‌و فاقد مدارک به ارزش ۴۰ میلیارد ریال در این استان خبر داد.

 سردار محمد طراقیه فرمانده انتظامی زنجان گفت: کارکنان پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی حین گشت زنی در آزادراه زنجان – تبریز به یک دستگاه سواری بی‌ام‌و گذر موقت مشکوک شده و خودرو را با همکاری عوامل پلیس راه متوقف کردند.

وی اظهار داشت: ماموران در بررسی اولیه مدارک خودرو متوجه نبود اعتبار کارت تردد خودرو شدند و با اخذ دستور قضائی این خودرو را تحویل انبار سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان دادند.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه کارشناسان، ارزش تقریبی خودرو توقیفی را ۴۰ میلیارد ریال برآورد کردند، تصریح کرد: در این خصوص پرونده تشکیل شد و اقدامات قانونی در حال انجام است.

کشف هفت هزار کیلوگرم الوار فاقد مجوز در زنجان

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان زنجان از کشف هفت هزار کیلوگرم الوار فاقد مجوز به ارزش یک میلیارد ریال در زنجان خبر داد.
سرهنگ حسین بدری افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان حین رصد جاده های استان به یک دستگاه کامیون کمپرسی در عوارضی آزادراه تبریز- زنجان مشکوک شدند و دستور توقف آن را صادر کردند.

وی اظهار داشت: ماموران در بررسی مدارک و بارنامه این کامیون متوجه مقدار الوار فاقد مجوز شدند که در این خصوص پرونده قضایی تشکیل و جهت بررسی و رسیدگی به منابع طبیعی شهرستان زنجان تحویل شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان با اشاره به اینکه ارزش تقریبی الوار کشف شده برابر نظر کارشناسان، بالغ بر یک میلیارد ریال برآورد شده است، خاطر نشان کرد: پلیس به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مردم بوده و شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک ، مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ با ما در میان گذاشته و پلیس را در اجرای ماموریت ها یاری کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.