۱۳ نقطه حادثه خیز در جاده‌های آذربایجان‌غربی حذف شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی گفت: تاکنون ۱۳ نقطه حادثه خیز در جاده‌های استان شناسایی شده و به طور کامل حذف شده است.

پیمان آرامون مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی گفت: تاکنون ۲۴ نقطه در جاده‌های استان شناسایی و به راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ابلاغ شده که ۱۳ نقطه در سطح استان به صورت کامل رفع شده و پروژه ایمن سازی در این ۱۳ نقطه اتمام یافته است.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه پروژه‌های ایمن‌سازی نقاط حادثه خیز تنوع زیادی دارد و از اجرای حفاظ بتنی گرفته تا اصلاح شیب شیروانی را در برمی‌گیرد، از سویی دیگر با توجه به شناسایی نقاط جدید حادثه خیز در سطح استان و همچنین پروژه‌های ابلاغ شده به راهداری ۱۰ پروژه دیگر نیز در دست اقدام است که بیش از ۶۰ درصد این پروژه‌ها در مراحل پایانی قرار گرفته و به نقطه حذف نزدیک می‌شوند.

به گفته مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی، اصلاح شانه‌های پیچ ملالر واقع در محور میاندوآب_ بوکان، پل مهلذان واقع در محور خوی_ ماکو با پیشرفت ۹۵ درصد و پروژه شیخ لر واقع در محور بوکان_مهاباد با پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصد در مراحل انتهایی پروژه هستند و مابقی پروژه‌ها از پیشرفت فیزیکی بالای ۵۰ درصد برخوردار هستند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.