برترین های حوزه تجهیزات پزشکی کشور در شیراز

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و بیمارستانی، تجهیزات آزمایشگاهی و توانبخشی در شیراز آغاز به کار کرد.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس گفت: شانزدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، بیمارستانی به همراه نمایشگاه بین المللی تجهیزات ازمایشگاهی و توانبخشی شیراز از امروز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی فارس آغاز به کار کرد.

محسن نهاوندی افزود: در این نمایشگاه ۸۶ شرکت فعال در حوزه‌های پزشکی از استان‌های فارس، تهران، یزد، اصفهان، آذربایجان شرقی، البرز و خراسان رضوی آخرین دستاورد‌های خود را در معرض دید عموم گذاشتند.

او ادامه داد: این رویداد پزشکی در قالب ۲۶۰ غرفه و در مساحت ۶ هزار متری سالن حافظ در زمینه‌های تجهیزات پزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات بیمارستانی، تجهیزات دندانپزشکی، محصولات ارتوپدی و... برگزار شده است.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس ادامه داد: هر چند متخصصان کشور ما ضمن تامین نیاز داخلی توانسته اند در حوزه صادرات محصولات هم گام‌های موثری بردارند، اما هنوز جای پیشرفت در این حوزه وجود دارد که می‌توان با تعامل بیشتر در این حوزه و معرفی دستاورد‌ها و تبادل با شرکت‌های معروف دنیا؛ جایگاه بهتری برای این حوزه در کشورمان متصور شد.

نهاوندی بیان کرد: معرفی این پیشرفت‌ها در قالب حضور در نمایشگاه‌ها به عنوان رویدادی مهم برای معرفی محصولات در حوزه‌های مختلف از جمله حوزه تجهیزات پزشکی و شاخه‌های زیر مجموعه آن؛ فرصت مناسبی است تا ضمن معرفی کامل این محصولات جایگاه این صنعت را در کشور و دنیا بهبود بخشید.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس گفت: متخصصصان و علاقه مندان می‌توانند تا روز شنبه هشتم مهر ماه از ساعت ۱۱ الی ۱۸ از این نمایشگاه بازدید کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.