استمرار محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های اصلی شمال

رئیس پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی تا ساعت ۷ روز شنبه ۸ مهر ماه در محور‌های مواصلاتی استان خبر داد.

سرهنگ یدالله جهان تاب رئیس پلیس راه مازندران گفت: به منظور ارتقاء ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌های ترافیکی تا ساعت ۷ صبح روز شنبه ۸ مهرماه در محور‌های مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

او افزود: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به غیر از موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز ترافیک تا ساعت ۷ صبح روز شنبه ۸ شهریور ماه در تمامی محور‌های مواصلاتی استان ممنوع است.

سرهنگ جهان تاب گفت: تردد انواع وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک در محور مذکور از ساعت ۱۲ ظهر تا ساعت ۲۴ روز‌های جمعه و شنبه ۷ و ۸ مهرماه از آزادراه تهران- شمال به مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۳ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ همان روز‌ها از مرزن آباد به کرج و تهران یک طرفه خواهد شد.

او با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی و ممنوع بودن تردد همه تریلر‌ها از محور هراز، افزود: تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۷ صبح تا ۲۴ امروز از این محور ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان گفت: تردد همه وسایط نقلیه از ساعت ۲ بعد از ظهر تا ساعت ۲۲ روز جمعه ۷ مهرماه در صورت سنگین بودن بار ترافیکی در محور هراز از شمال به جنوب به صورت مقطعی یک طرفه انجام می‌شود.

او افزود: اجرای محدودیت‌های پیش بینی شده منوط به افزایش حجم تردد‌ها بوده و در صورت عادی بودن ترافیک با هماهنگی محدودیت‌ها کان لم یکن تلقی می‌شود.

جهان تاب در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در محور‌های مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و ضمن مدیریت سفر خود، در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار