تاکید بر تجهیز آتش نشانی های کهگیلویه و بویراحمد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: امکانات آتش‌نشانی‌های این استان به روز شود.

 علی احمدزاده به همراه علی محمد روستا معاون هماهنگی امور عمرانی و کیوان آشنا شهردار یاسوج به مناسبت هفتم مهرماه روز ملی آتش‌نشانی از آتش‌نشانی شهر یاسوج بازدید کردند.
 
استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن خداقوت به آتش‌نشانان گفت: کار آتش‌نشانان سخت و پر مخاطره است و می‌طلبد امکانات و تجهیزات لازم در اختیار آن‌ها قرار گیرد.
 
 استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به مشکلات آتش نشانی‌ها افزود: آتش‌نشانی‌های استان مورد حمایت قرار گیرند.
 
وی بیان کرد: جمعیت زیادی در شهر یاسوج و مناطق مادوان و بلهزار ساکن هستند و فاقد امکانات هستند که از آقای آشنا شهردار جدید یاسوج خواستیم توجه ویژه‌ای به آتش‌نشانی یاسوج داشته باشد، ضمن اینکه حمایت‌های لازم را انجام می‌دهیم تا امکانات شهرداری به روز شود.
 
احمدزاده بیان کرد: در سایر شهرستان‌های کهگیلویه و بویراحمد هم آتش‌نشانی‌ها مورد توجه و حمایت شهرداران باشد تا به بهترین شکل خدمات ارائه دهند.
 
شهردار یاسوج هم در این بازدید ضمن قدردانی از توجه استاندار به حوزه آتش‌نشانی گفت: نگاه مثبت استاندار موجب رفع مشکلات آتش‌نشانی یاسوج خواهد شد.
 
کیوان آشنا با بیان اینکه استاندار جهت تعمیر و تجهیز شبکه آتش‌نشانی قول مساعدت دادند، گفت: مکاتبات در خصوص نیازمندی‌های آتش‌نشانی آغاز می‌شود و امید می‌رود مشکلات آتش‌نشانی در کوتاهترین زمان ممکن حل و فصل شود.
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.