افزایش ۲۴ درصدی تردد وسائل نقلیه سبک در محور‌های مواصلاتی استان کرمانشاه

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت : در نیمه نخست امسال تردد وسائل نقلیه سبک در محور‌های مواصلاتی استان کرمانشاه ۲۴ درصد افزایش داشته است.

فریبرز کرمی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت : طی شش ماه نخست امسال، ۱۹ میلیون و ۴۶۳ هزار خودرو سبک در محور‌های مواصلاتی استان کرمانشاه تردد کرده‌اند که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۲۴ درصد افزایش داشته است.

 وی افزود: در این بازه زمانی سه میلیون و ۲۴۷ هزار تردد وسائل نقلیه سنگین در محور‌های مواصلاتی استان کرمانشاه انجام شد که نسبت به همین بازده زمانی در سال گذشته از افزایش ۱۹ درصدی حکایت دارد.

 کرمی عنوان کرد: پر ترددترین محور استان کرمانشاه، محور کرمانشاه به بیستون با تردد ۸۳۶ هزار خودرو بوده و کمترین تردد در محور سنقر و کلیایی به میان‌راهان با ۸۴ هزار تردد انجام شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه درباره شمار تردد‌های ورودی و خروجی، گفت: شمار تردد ورودی به استان با افزایش ۹ درصدی، یک میلیون و ۹۴۷ هزار و تعداد تردد خروجی با افزایش ۱۵ درصدی دو میلیون بوده است.

کرمی افزود: هم‌وطنان می‌توانند به‌صورت شبانه‌روزی برای دریافت اطلاعات راه‌ها یا ارسال نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها تماس بگیرند .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.