عدم توزیع متناسب گاز مایع در شیراز

نائب رئیس شورای شهر شیراز با انتقاد از قیمت سرسام‌آور و عدم توزیع مناسب گاز مایع در شهر شیراز از مقامات ارشد استان فارس خواست تا این موضوع را مورد بررسی قرار دهند.

محمد تقی تذروی در نطق پیش از دستور خود با انتقاد از وضعیت توزیع گاز مایع در شهر شیراز، گفت: عدم توزیع مناسب گاز مایع همراه با افزایش قیمت آن به یکی از معضلات این روز‌های مردم شهر شیراز با آغاز فصل سرما تبدیل شده است.

نائب رئیس شورای شهر شیراز افزود: مردم مستضعف این دیار که همیشه رکن اساسی انقلاب و دفاع از آرمان‌های انقلاب بوده و هستند، اما از کمترین امکانات رفاهی و زندگی برخوردار بوده و اکنون در مضیقه ابتدایی‌ترین مسئله روزمره زندگی یعنی گرمایش قرار دارند.

او از مدیران ارشد استان فارس و فرماندار شیراز خواست تا با ورود مجدانه خود این مشکل را رفع کنند.

تذروی در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک سالروز تشکیل بسیج، تاکید کرد: بروز و ظهور بسیج دیروز در دفاع مقدس بود، اما امروز گستره آن و منشا اثر بودنش در عرصه‌های مختلف علمی، تحقیقاتی، فرهنگی، اجتماعی و ... را مشاهده می‌کنیم که به فضل الهی هر روز بر ثمرات و برکات آن افزوده خواهد شد. 

عضو شورای شهر شیراز با بیان اینکه در فلسطین و نوار غزه روحیه جهادی و مقاومت ارتش متوحش رژیم صهیونیستی را به زانو درآورد، تصریح کرد: اگر کمک‌های لجستیکی و میدانی شیطان بزرگ آمریکا نبود، همان هفته اول آغاز عملیات طوفان‌الاقصی شیرازه این دولت غاصب از هم پاشیده می‌شد که امیدواریم با یاری خداوند شاهد پیروزی محور مقاومت و نابودی رژیم اشغالگر قدس باشیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار