محاکمه تازه داماد به اتهام قتل کینه جویانه

پسر جوانی که به خاطر یک اختلاف قدیمی دوستش را در جشن تولد برادرزاده‌اش به قتل رسانده بود بزودی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می‌شود.

پاییز سال ۱۴۰۱ مأموران پلیس در جریان یک درگیری مرگبار در یکی از مناطق جنوبی تهران قرار گرفتند و بلافاصله راهی محل جنایت که خانه‌ای قدیمی بود شدند.

پس از بررسی‌های اولیه مأموران مشخص شد درگیری در خانه‌ای رخ داده که میهمانان زیادی برای تولد یک نوزاد دور هم جمع شده بودند و در این میان امیر ۲۵ ساله دوستش مهیار را با ضربه‌های چاقو از پا درآورده و از آنجا متواری شده است.

در ادامه جسد با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد و مأموران ردیابی و دستگیری امیر را در دستور کارشان قرار دادند و در نهایت موفق شدند او را چند ساعت بعد بازداشت کنند.

وی پس از دستگیری به پلیس آگاهی منتقل شد و در همان بازجویی‌های اولیه به قتل دوستش اعتراف کرد و در تشریح جزئیات ماجرا گفت: ما از دوستان دوران کودکی هم بودیم و باهم بزرگ شدیم. من مهیار را مثل برادرم می‌دانستم، اما او از اعتمادم سوء‌استفاده کرد و زمانی که نوجوان بودیم خواهر ۶ ساله‌ام را مورد آزار و اذیت قرار داد.

وقتی متوجه این موضوع شدم باور نمی‌کردم، اما کینه زیادی ازاو به دل گرفتم و همیشه به دنبال فرصتی بودم تا انتقام بگیرم که روز تولد برادرزاده‌ام شرایطی پیش آمد که فکر کردم بهترین زمان برای انتقام‌گیری است.

به همین خاطر وقتی میهمانان زیادی به خانه برادرم آمده بودند با مهیار تماس گرفتم و گفتم من با برادرم قهر کرده‌ام و دلم می‌خواهد حالا که فرزندش متولد شده با او آشتی کنم.

بعد از مهیار خواستم به خانه برادرم بیاید و با پادرمیانی ما را آشتی بدهد. نیم ساعت بعد مهیار آمد و پس از چند دقیقه در مقابل همه میهمانان او را با چاقو زدم و حالا هم از کارم پشیمان نیستم. او مستحق مرگ بود و اگر زنده می‌ماند بازهم او را می‌کشتم.

با اعتراف صریح متهم و بازسازی صحنه جرم پرونده تکمیل و برای او به اتهام قتل عمد کیفرخواست صادر و برای رسیدگی به شعبه ۱۰ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا بزودی محاکمه شود.

این در حالی است که مادر مقتول برای متهم که به تازگی ازدواج کرده بود درخواست حکم قصاص کرده است.

برچسب ها: قتل ، اخبار حوادث
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۰۲ ۰۸ آذر ۱۴۰۲
اون دختر ۶ ساله بوده یعنی زندکیشو یک عمر تباه کرده زندکیشو تبدیل به کابوس کرده خدا منو ببخشه همیشه برای کسانی که به کودکان این طور آسیب میزنند آروزی مرگ میکنم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۴۹ ۰۸ آذر ۱۴۰۲
اگه راست بگی خوبش کردی دمت گرم حتی اگه اعدام هم بشی جات تو بهشته
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۴۳ ۰۸ آذر ۱۴۰۲
خوب کاری کرده اگر هم قصاص بشه عذاب وجدان نداره
United States of America
ناشناس
۰۸:۴۷ ۰۸ آذر ۱۴۰۲
روزنامه خبر اومده ی کارمند بازنشسته وقتی میره سنوات شو بگیر یکی از کارمند با لحن توهین آمیز و به تندی با ایشان برخورد میکنه اون هم چون ناراحتی داشت از طبقه سزده هم خودش رو پرت میکنه پایین علا رغم تلاش کارکنان اورژانس تلاش ها بی نتیجه بود و ایشان جان باخت واقعا اگه قانونی باش باید اون کارمند جز که باعث مرگ کامند بازنشسته شد مجازات بش
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۱۸ ۰۸ آذر ۱۴۰۲
تو آمریکا هم یکی با معلمش بحثش میشه تمام دانش آموزان رو رگبار میبنده آخرشم حودش رو میکشه.اگه قانونی باش باید اون معلم که باعث مرگ او و دانش آموزان شده مجازات بشه!!!!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۲۵ ۰۸ آذر ۱۴۰۲
چه آدم کثیفی بوده آخه دختربچه 6 ساله !!!!!!
آخرین اخبار