تحویل ۲ اسیر زن صهیونیست به صلیب سرخ/ آزادی ۳۰ زن و کودک اسیر فلسطینی

همزمان با تحویل ۲ زن اسیر صهیونیست به صلیب سرخ جهانی، اقدامات برای آزادی ۳۰ زن و کودک فلسطینی از زندان‌های ارتش رژیم صهیونیستی در جدیدترین مرحله از تبادل اسیران بین مقاومت و این رژیم آغاز شد.

به نقل از رسانه‌های فلسطینی، گردان‌های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی حماس پنجشنبه شب دو اسیر زن صهیونیست را در مرکز شهر غزه تحویل صلیب سرخ داد.

یکی از این دو زن "میا شیم من شوهم" است که در ویدئویی درحالی که زخمی بود، دیده می‌شد و از نتانیاهو خواسته بود که او را آزاد کند.

همزمان سازمان زندان‌های رژیم صهیونیستی از آغاز انتقال اسرای فلسطینی به زندان عوفر با هدف زمینه سازی برای آزادی آن‌ها خبر داد.

در هفتمین مرحله از تبادل اسرای فلسطینی و «اسرائیلی»، قرار است ۳۰ اسیر فلسطینی آزاد شوند.

سازمان زندان‌های رژیم صهیونیستی نیز از آغاز انتقال این اسرا به زندان عوفر با هدف زمینه سازی برای آزادی آن‌ها خبر داد.

در همین حال، شبکه الجزیره اعلام کرد: فهرست اسرای هفتمین مرحله تبادل اسرا، شامل ۳۰ اسیر فلسطینی است که ۸ نفر از آن‌ها زن و ۲۲ نفر دیگر کودک هستند.

جنبش حماس هم در این باره اعلام کرد: لیست اسامی اسرای پیشنهادی برای آزادی در مرحله هفتم آزادی اسرا، شامل هشت زن اسیر فلسطینی است که همگی از اهالی سرزمین‌های اشغالی سال ۱۹۴۸ می‌باشند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
موس
۱۰:۵۲ ۱۰ آذر ۱۴۰۲
بنظرم باید امام حسین یاران خودرا جم کند وکربلای دیگری تکرار شود .تا دیوان نمایان نشوند صالح نمیاید .یاید دیو صفتان خودرا رسوا کنند .نترسیم کی جز خدا میماند زندگی با اشک فقط شاید برای خودمان خوب باشد ولی با خون برای ....
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۱۶ ۱۰ آذر ۱۴۰۲
اخبار کشورمون رو نشر بدید
Iran (Islamic Republic of)
غفار
۱۰:۱۵ ۱۰ آذر ۱۴۰۲
اومای گاداینااسراییلی هستن
اومای گاد
ایناازمابهترونن؟خخخخخخخخ
آخرین اخبار