نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام:

بیمه در سطح مشاغل مختلف جامعه فرهنگ سازی شود

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با اشاره به اهمیت و نقش بیمه در سطح جامعه، گفت: اطلاع رسانی و توسعه فرهنگ بیمه در سطح مشاغل مختلف جامعه ضروری است.

حجت الاسلام اله نور کریمی تبار  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در جمع مدیران بیمه با تقدیر از فعالیت‌های صورت گرفته در زمینه بیمه و فرهنگ سازی بیمه در استان ایلام، اظهار کرد: مدیران در زمینه خدمات رسانی در بخش بیمه حداکثر همکاری را با مردم داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه بیمه امروز پناهگاهی برای جبران خسارت‌های مختلف در جامعه است، افزود: اطلاع رسانی فرهنگ بیمه در مشاغل مختلف جامعه یک امر ضروری است.

وی با اشاره به اینکه امروزه بیمه، نجات بخش بسیاری از افراد خسارت دیده در مشاغل مختلف است، افزود: به طور مثال اگر کشاورزان و دامداران استان ایلام محصولات و دام‌های خود را بیمه کنند، در مواقع حوادث طبیعی و غیرطبیعی می‌توان خسارت‌های آن را به راحتی جبران کرد.

امام جمعه ایلام بیان کرد: حوادث طبیعی و غیرطبیعی همواره در کمین است، بیمه باعث می‌شود خیلی از هزینه‌های اتفاقات تلخ این حوادث جبران گردد تا مشکلات روحی و روانی افراد حادثه دیده کمتر شود.

وی با اشاره به اینکه امروز شرکت‌ها و موسسات بیمه به تمامی اقشار مختلف جامعه خدمات رسانی می‌کنند، افزود: نیاز است در مواقع بحران، بیمه در سریعترین زمان ممکن خسارت‌های افراد آسیب دیده را پرداخت کند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام بیان کرد: تکریم ارباب رجوع در بیمه از موارد بسیار مهمی است که باید مدیران به آن توجه کنند، قطعا تعداد ارباب رجوع در بیمه‌ها بسیار بالاست بنابراین نیاز است تا جایی که ممکن است مردم را راهنمایی و کمک کرد.

برچسب ها: بیمه ، وقوع حادثه
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.