بارگذاری فایل صوتی ۵۲ هزار دانش آموز در سامانه نماز یار

مدیرکل قرآن، عترت و نماز گفت: ۱۱ هزار فایل صوتی دانش آموزان، توسط نمازیاران بررسی شده است.

میکائیل باقری مدیرکل قرآن، عترت و نماز با اشاره به بارگذاری فایل صوتی نماز دانش آموزان در سامانه جامع پرورشی و فرهنگی اظهار کرد: به منظور بررسی صحت قرائت نماز دانش آموزان، یک قابلیتی را در سامانه جامع پرورشی و فرهنگی فراهم کردیم تا دانش آموزانی که می خواهند مطمین شوند نمازشان صحیح است یا خیر، فایل نماز خود را در این سامانه بارگذاری کنند. همچنین از مدیران مدارس نیز خواسته ایم تا به کمک اولیای گرانقدری که توانمندی دارند و علاقه مند هستند فایل ها را بررسی کنند و به آنان بازخورد نشان دهند.

وی افزود: اولیایی که تمایل به انجام این کار دارند باید به مدیر مدرسه مراجعه کنند و مدیر مدرسه، آنان را به عنوان نمازیار در سامانه تعریف کند این افراد بعد از این امر در معرض آزمون قرار می گیرند و پس از قبولی در آزمون، دسترسی سامانه به آنان داده می شود تا به فایل های صوتی نماز دانش آموزان همان مدرسه دسترسی پیدا کنند.

باقری با بیان اینکه تاکنون ۵۲ هزار دانش آموز، فایل صوتی نماز خود را در سامانه بارگذاری کرده اند و ۱۱ هزار فایل توسط نمازیاران بررسی شده است گفت: هفته گذشته به امامان جماعت مرد و زن نیز دسترسی دادیم که در این امر کمک کننده ما باشند.

مدیرکل قرآن، عترت و نماز افزود: از اولیا درخواست داریم اگر توانمندی انجام این کار را دارند با مراجعه به مدرسه تحصیل فرزند خود به عنوان نمازیار خود را معرفی کنند از مدیران مدارس نیز درخواست داریم اولیا را به عنوان نمازیار معرفی کنند و به دانش آموزان نیز بگویند که هر فردی تمایل دارد از صحت قرائت نماز خود مطمین شود فایل صوتی نماز خود را در سامانه بارگذاری کند.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد بتوان در یک ماه آینده جوابگوی دانش آموزانی بود که فایل صوتی خود را در این سامانه بارگذاری کرده اند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار