محرومیت موقت یک سرمربی و اعلام رای دیدار جنجالی لیگ یک

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اطلاعیه‌هایی را صادر کرد.

 کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای خود را درمورد دیدار آریو اسلامشهر و شهرداری آستارا به شرح زیر صادر کرد:

تیم میهن آریو اسلامشهر به دلیل سو رفتار تیمی ناشی از ۹ اخطاره بودن بازیکنان و تخلف تماشاگرانش به دلیل ورود به زمین باید ۷۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت از حضور تماشاگران در مسابقات خانگی و برگزاری در محل دیگر به تشخیص سازمان لیگ محکوم شد. این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است.
تیم شهرداری آستارا به دلیل تخلف تماشاگرانش مبنی بر ورود به زمین و سو رفتار تیمی باید ۴۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
فرهاد خالدی، مدیر تیم شهرداری آستارا به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه (داور) که منجر به صدور قرار دستور موقت برای وی شد، به دو جلسه محرومیت با احتساب محرومیت ناشی از دستور موقت که یک جلسه آن به مدت شش ماه تعلیق می‌شود و به مبلغ ۲۶۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

امیر حسین قربانی، از مسئولان هیات فوتبال استان تهران به دلیل رفتار غیر ورزشی منجر به صدور قرار دستور موقت شد، به دو جلسه محرومیت از حضور در استادیوم با احتساب محرومیت ناشی از قرار دستور موقت که یک جلسه آن به مدت ۶ ماه تعلیق می‌شود، محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

شاهین مجیدی، بازیکن تیم شهرداری آستارا به دلیل بدرفتاری در قبال بازیکن تیم حریف و همچنین نسبت به داور مسابقه به چهار جلسه محرومیت و پرداخت مبلغ ۳۰۰/۰۰۰/۰۰ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

با صدور این حکم از دستور موقت صادره نسبت به نامبردگان رفع اثر می‌شود.

کمیته انضباطی همچنین اعلام کرد؛ مهدی رجب زاده، سرمربی تیم فجرسپاسی شیراز به دلیل نقض ماده ۷۱ مقررات انضباطی، با صدور دستور موقت تا اطلاع ثانوی از همراهی تیم خود محروم است.

سرمربی فجرسپاسی باید دفاعیات کتبی خود را ظرف ۴۸ ساعت آینده به کمیته انضباطی ارسال کند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار