تعقیب و گریز پلیس آگاهی اصفهان برای دستگیری یک سارق + فیلم

پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان فیلمی از تعقیب و گریز چند شب پیش نیرو‌های پلیس با یک سارق را منتشر کرد.

 پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان فیلمی از تعقیب و گریز و تیراندازی چند شب گذشته میان نیرو‌های پلیس آگاهی با یک سارق که سوار بر خودروی سرقتی است در محدوده «بزرگراه شهید آقابابایی» کلانشهر اصفهان منتشر کرد.

سرهنگ حسین ترکیان رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در این خصوص اظهار کرد: باندی از سارقان در فضای مجازی توسط مرکز رصد فضای مجازی پلیس آگاهی شناسایی شد.

وی با بیان اینکه این باند به خرید و فروش اموال مسروقه اقدام می‌کرد، افزود: با توجه به اینکه مقابله با مالخَران در دستور کار قرار دارد، ماموریتی به همکاران در اداره عملیات ویژه محول و خریداران اموال مسروقه شناسایی شدند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشاره به کشف تعداد زیادی دوچرخه، موتور سیکلت و اقلام داخلی اماکن عمومی در مخفیگاه این مالخران، ادامه داد: تردد سارقان مورد رصد قرار گرفت و یکی از سارقان مبادرت به فرار کرد که گشت ضربت پلیس آگاهی و همکاران آن‌ها در اداره عملیات ویژه با قانون بکارگیری سلاح موفق شدند این سارق را زمین‌گیر کنند.

سرهنگ ترکیان با تاکید بر اینکه تهدید امنیت، عبور از خط قرمز است، گفت: پلیس آگاهی اصفهان مقابله با سارقان و خریداران اموال مسروقه را در دستور کار خود دارد و سارق دستگیر شده به سرقت خودرو، موتور سیکلت و دوچرخه و اقلامی از اماکن عمومی اعتراف کرد.

وی با اشاره به «سرقت‌های سوییچی» به مردم توصیه کرد که به هیچ عنوان خودروی خود را هنگامی‌که روشن است حتی برای لحظات کوتاه رها نکنند.

سرهنگ ترکیان با بیان اینکه این پرونده در دست پیگیری است، اظهار کرد: شهروندانی که دوچرخه آنان از داخل انباری به سرقت رفته است می‌توانند برای پیگیری به اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان مراجعه کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.