اعتراف سارق تکرو به ۲۰ فقره موبایل قاپی

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق تلفن همراه و کشف ۲۰ فقره سرقت خبر داد.

سردار علی ولی پور گودرزی، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: با وقوع چند فقره سرقت تلفن همراه توسط موتورسواری در سطح شهر تهران، بررسی موضوع در اختیار تیمی از کارآگاهان اداره هجدهم قرار گرفت.

بررسی‌های اولیه نشان از این داشت که متهم به صورت تک نفره با پرسه زنی در خیابان‌ها و با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت پلاک مخدوش سوژه‌های خود را شناسایی کرده و در فرصتی مناسب تلفن همراه شهروندان را قاپیده و به سرعت از محل متواری می‌شود.

رئیس پلیس آگاهی تهران با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی، مشخصات ظاهری و در گام بعدی هویت متهم شناسایی شد گفت: تحقیقات اولیه نشان از حرفه‌ای بودن متهم داشت.

سردار ولی پور گودرزی ادامه داد: با گشت زنی‌های هدفمند در محل‌های تردد متهم کارآگاهان متهم را هنگام پرسه زنی با موتورسیکلت با پلاک مخدوش شناسایی و در یک عملیات پلیسی متهم را دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال دادند.

این مقام ارشد پلیسی به اعتراف متهم به ۲۰ فقره سرقت تلفن همراه اشاره کرد و گفت: متهم اظهار کرد با شناسایی سوژه و یا استفاده از غفلت شهروندان در فرصت مناسبی سرقت‌ها را مرتکب شده است.

رئیس پلیس آگاهی به شهروندان تاکید کرد: از استفاده طولانی از تلفن همراه در معابر عمومی امتناع ورزیده و با پلیس در کاهش و پیشگیری از وقوع جرم مشارکت داشته باشند.

به گفته این مقام انتظامی کشف جزئیات پرونده و شناسایی مال باختگان کماکان ادامه دارد. 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار