مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران:

صادرات نفت در دولت سیزدهم چندبرابر شد

غریبی گفت: آمارها نشان می دهد که در دولت سیزدهم میزان صادرات نفت نسبت به دولت‌های قبل با رشد چند برابری مواجه شده است.

علی غریبی مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران گفت:در جلسه کمیته پدافند غیرعامل جزیره خارگ که با حضور رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور برگزار شد، اظهار کرد: با وجود شرایط تحریم، کارکنان صنعت نفت در خارگ با جانفشانی و الهام از نسل اول انقلاب که در زیر موشک باران اجاره قطع حتی یک روز صادرات نفت ندادند، زمینه افزایش صادرات نفت در این دولت را برقرار کرده اند.

وی افزود: یکی از مولفه های قدرت در نظام مقدس جمهوری اسلامی، داشتن صنایع انرژی به خصوص نفت و گاز است که شرکت پایانه های نفتی ایران به عنوان دروازه صادرات نفت کشور، نقشی اساسی در این مولفه و حوزه اقتصاد ملی و جهانی دارد.

مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران تصریح کرد: زیرساخت های فنی این شرکت که توسط متخصصان ایرانی شکل گرفته، سبب شده که در انجام ماموریت های محوله موفق عمل کند.

غریبی ادامه داد: الزمات پدافند غیرعامل به منظور کاهش ریسک پذیری در ماموریت های محوله به خوبی رعایت می شود تا اشکالی در صادرات نفت ایجاد نشود و به منظور حفاظت و ایمنی تاسیسات نفتی در خارگ، طرح های خوبی به اجرا در آمده است.

مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران گفت: بزودی طرح سیستم اعلان و اطفا حریق مخازن اجرایی می شود و تعمیرات اساسی مخازن نفتی نیز برای پایداری صادرات نفت با دقت فراوان انجام شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.