برگزاری اختتامیه چهارمین جشنواره استانی سرود فجر بسیج در بندرعباس

چهارمین جشنواره استانی سرود فجر بسیج با معرفی نفرات برتر در فرهنگسرای طوبی بندرعباس به کار خود پایان داد.

 سرهنگ علی اسلامی دبیر جشنواره گفت: این جشنواره در دو بخش گروه‌های سرود دانش آموزی دختر و پسر و قرارگاه‌های تحول محلات برگزار شد.

سرهنگ اسلامی افزود: در مرحله شهرستانی جشنواره در بخش بسیج دانش آموزی ۱۲ شهرستان با ۱۰۳ گروه سرود حضور داشتند که از این شمار ۴۷ گروه به مرحله بازبینی استانی راه یافتند.

وی گفت: از بین ۴۷ گروه هم با آرای هیات داوران مرحله بازبینی ۲۱ گروه حائز اجرای حضوری شدند.

دبیر جشنواره افزود: از بین ۲۱ گروه، سیزده گروه دختران و ۸ گروه پسران بودند.

سرهنگ اسلامی گفت: برگزیدگان جشنواره در بخش پسران، گروه‌های سرود سقای حسین، سردار آسمانی‌ها و شهید جواد ناصری هر سه از شهرستان میناب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

وی افزود: در بخش دختران هم گروه‌های سرود آوای میناب و مهدیه میناب رتبه اول و دوم را بدست آوردند و گروه سرود عطر گل یاس از بندرعباس هم به مقام سوم رسید.

دبیر جشنواره گفت: در بخش برادران گروه اول مستقیم به مرحله کشوری راه می‌یابد و از بین چهار گروه دیگر شرکت کننده در جشنواره که سرود خود را در صداوسیمای مرکز خلیج فارس اجرا می‌کنند با آرای مردمی، گروه اول به مرحله کشوری می‌رود.

سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد هرمزگان هم در این مراسم گفت: حمایت همه‌جانبه از مردم مظلوم فلسطین و غزه در برابر رژیم کودک کش اسرئیل، وظیفه همه ملت‌های مسلمان است.

محمد قویدل مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان هم با بیان اینکه ارتقای هنرستان‌های هنر از برنامه‌های تحول بنیادین سند شش گانه است، گفت: هرمزگان در زمینه هنرستان‌های هنر رتبه نخست کشوری را کسب کرده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.