مشخص شدن اسامی نهایی نامزد‌های دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

فرماندار کرمانشاه از مشخص شدن اسامی نهایی نامزد‌های دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان کرمانشاه خبر داد.

محمدرضا آمویی، فرماندار کرمانشاه گفت : برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه شهرستان کرمانشاه ۱۲۹ نامزد با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

وی ادامه داد: این افراد از ساعت ۱۲ امشب می‌توانند به صورت رسمی تبلیغات خود را آغاز کنند و تا ۲۴ ساعت قبل از برگزاری انتخابات یعنی تا ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه ۱۰ اسفند ادامه دهند.

فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه هر نامزد انتخابات می‌تواند یک ستاد مرکزی در حوزه انتخابی خود و یک ستاد فرعی در هر کدام از نواحی ۸ گانه شهر کرمانشاه داشته باشد، گفت: این افراد مجاز به تشکیل ستاد‌های انتخاباتی در هرکدام از بخش‌ها و روستا‌ها هستند.

وی از ممنوعیت برپایی ستاد‌های انتخاباتی در برخی نقاط شهر کرمانشاه خبر داد و گفت: این نواحی شامل میدان‌های فردوسی و کاشانی، چهار راه مدرس تا میدان انقلاب، میدان معلم در سه راهی مسکن و چهار راه نوبهار تا سی متری دوم می‌شود.

آمویی با اشاره به اینکه در شهرستان کرمانشاه ۱۱ هزار نفر کار برگزاری و نظارت بر انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی را برعهده خواهند داشت، گفت: امیدوارم با حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رای شاهد موفقیت و پیروزی دیگری برای نظام و انقلاب اسلامی باشیم .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار